date_range

Дата  Время

Інформаційний онлайн-довідник бізнесу Волині

Всі рубрики   

(068) 268 85 76
(068) 268 85 76
(063) 338 30 02

м. Любомль, вул. Володимирська, 9

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 21:00 Без перерви
Сб 10:00 - 20:00 Без перерви
Нд 10:00 - 20:00 Без перерви

Поділитись в соцмережах:

Декоративне утеплення фасаду – “ТермоБудЛюбомль”

Пропонуємо сучасне утеплення фасадів за доступними цінами

(068) 268 85 76
(068) 268 85 76
(063) 338 30 02

м. Любомль, вул. Володимирська, 9

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 21:00 Без перерви
Сб 10:00 - 20:00 Без перерви
Нд 10:00 - 20:00 Без перерви

Поділитись в соцмережах:

Опис

Тепла оселя — затишна оселя. А ще це вигідно, оскільки дозволяє суттєво заощадити кошти на опалення приміщення. Саме тому чимало користувачів прагнуть утеплити свої будинки і квартири.

Сучасні матеріали для теплоізоляції є екологічно безпечними, надійними, а їхній асортимент дозволяє обрати цікаві дизайнерські рішення для декору фасадів.

Завдяки надійним утеплювальним товарам від «ТермоБудЛюбомль» ви зможете забезпечити довговічність, надійність та ефективність ізоляційних робіт, покращите конструктивні характеристики споруди, забезпечите стабільний мікроклімат та зменшите витрати на обігрів помешкання.

«ТермоБудЛюбомль» пропонує термопанелі поліфасад, які призначені для термоізоляції і декоративного оздоблення фасадів будівель. Це двошарова плита розміром 50х50 см і товщиною від 4 см і больше. Одін шар плити, ізоляційний, виконує функції теплової ізоляції фасаду будівлі і являє собою жорсткий ізоляційний матеріал (пінопласт, базальтова плита), товщина якого розраховується, виходячи з кліматичних умов експлуатації фасада. Декоратівно-захисний шар плити виготовляється з високомарочного цементу, піску, води і пластифікуючих і полімеризуючих добавок. В результаті виходить міцна бетонна плита з відмінними показниками по морозостійкості і вогнестійкості. Гладка поверхня плити чудово передає фактуру малюнка і не вимагає додаткової обробки. Готові плити кріпляться до фасаду будівлі за допомогою анкерних кріплень, що гарантує поліпшені експлуатаційні характеристики фасада. Проміжки між плитами герметизуються еластичними матеріалами, які компенсують температурні розширення зовнішнього шару плити. Після монтажу і герметизації , фасад необхідно заґрунтувати і пофарбувати. Як барвники застосовуються різні фасадні фарби. В асортименті 11 видів різних фактур і малюнків, комбінуючи які ви легко отримаєте індивідуальність й неповторність фасаду свого будинку. Крім того, при фарбуванні фасаду можна комбінувати різні колорові решенія.

Більше 8 років теплі плитки поліфасад виробляються за запатентованою технологією і успішно застосовуються на великих і малих будівництвах в Україні, Росії, Білорусі, Казахстані, Латвіі. Технологія поліфасаду перевірена часом. Вже сотні клієнтів живуть в красивих будинках з оригінальними фасадами і економлять кошти на енергоносіях.

Фотогалерея

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

Ми на карті

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: