date_range

Дата  Время

Всі рубрики   

(095) 085 66 32
(03352) 7 11 76
(067) 361 53 5

м. Ковель, вул. Сагайдачного , 10а, оф. 1

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб Вихідний -
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

Дім мрії

У нашому асортименті є лише високоякісний блок-хаус, який застосовується для внутрішньої і зовнішньої обробки будівель.

(095) 085 66 32
(03352) 7 11 76
(067) 361 53 5

м. Ковель, вул. Сагайдачного , 10а, оф. 1

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб Вихідний -
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

Опис

виготовлення та монтаж деревяних будинків
будівництво лазень, альтанок, колиб і інших будов з оциліндрованого брусу та пиломатеріалів
розробка проектів будівництва деревяних будинків
виготовлення і продаж пиломатеріалів: євровагонка, дошка пола, блок хаус, оциліндрований брус, обрізні та не обрізні пиломатеріали
внутрішні інтерєри

Деревяний будинок – це здоровий клімат, природна краса і комфорт.

Сьогодні деревяний будинок поєднав чарівність природної краси, та втілив в собі мрію про справжній будинок. Екологічний деревяний будинок для постійного проживання став важливим елементом сучасної культури багатьох країн, так як затишок і комфорт, це те чого прагне кожна людина.
Пропонуємо Вам виготовлення деревяних будинків для постійного проживання та сезонного використання: котеджі, бані, альтанки, мисливські будиночки.
Ми виготовляємо оциліндрований брус з напівкруглим пазом діаметром від 160 до 280 мм. Будь-який із наших проектів ми можемо перепланувати з урахуванням Ваших побажань, тобто втілити особисто Вашу мрію.
Професіоналізм наших спеціалістів дозволяє поєднати Ваші побажання з найсучаснішими інженерно-технічними рішеннями в оздобленні та комунікації.
Наявність власної виробничої бази дозволяє зменшити вартість будівництва.
ПЕРЕВАГИ БУДІВНИЦТВА ДЕРЕВЯНОГО БУДИНКУ:
1.  Красиве, світле дерево позитивно впливає на настрій.
2. Деревяний будинок, деревяний котедж, деревяна лазня, дитячий майданчик (з бруса, зрубу, оциліндрованого брусу) – завжди мають чисте повітря, вологість в будові підтримується на оптимальному рівні, незалежно від зовнішніх умов, що забезпечує комфортність мешкання.
3. Низька теплопровідність — безперечний плюс дерева. Чим менше теплопровідність матеріалу, з якого побудований будинок, тим він тепліший. Перевага деревяного бруса над цеглиною по термоізоляційних властивостях очевидна -стіна з оциліндрованного бруса 100 мм еквівалентна товщині цегельної стіни 510 мм (дві цеглини). Крім того, деревяні стіни витримують необмежене число циклів заморожування-разморожування, а тому термін служби будинку з дерева може перевищувати 100 років.
4. У стінах деревяних будинків, деревяних альтанок, деревяних лазень з оциліндрованного брусу який ми застосовуємо при будівництві наших споруд, залишаються смоли і фітонциди, що надають сприятливу дію на людей, що проживають в них.
5. Наявність теплового замку в стінах деревяних будинків, складених з оциліндрованного брусу дозволяє не робити додаткового утеплення деревяного будинку, оскільки коефіцієнт продування завжди буде у декілька разів нижчий, ніж в стенів будинків з цеглини.
6. Мінімальні терміни збірки будови (деревяного будинку , деревяної лазні, деревяною альтанки, деревяної альтанки) –  готовий комплект збірного будинку є конструктором, з якого в лічені тижні можна легко зібрати деревяний будинок.
7. Деревяні будинки дуже стійкі до землетрусів і ураганів. Пожежобезпечність може бути забезпечена нешкідливими вогнезахисними просоченнями.
8. Деревина також є таким будівельним матеріалом, який не забруднює довкілля і не заважає природі оновлюватися. Тому деревяний будинок, деревяна лазня, котедж, альтанка є екологічно чистою будовою.
9. Деревина здатна дихати, і ця властивість дозволяє їй підтримувати оптимальну температуру і рівень вологості повітря. Тепловий потік з приміщення спрямовується назовні і проходить крізь колоду. При цьому, в процесі його охолоджування до зовнішніх шарів колоди, пара і вуглекислий газ прямують перпендикулярно річним кільцям колод.
У результаті, волога і шкідливі речовини виходять з торців колоди, стіна не нагромаджує вологу. Саме завдяки такій властивості, в будинках із зрубу підтримується постійний кисневий баланс і оптимальна вологість повітря.
10. Деревяні лазні, виготовлені з сосни, сауни, оброблені вільхою або липою, володіють особливим духом і цілющою дією. Смолянисто-гіркуватий дух знімає напругу, омолоджує і тонізує шкіру, підвищує імунітет, сприяє швидкому відновленню здоровя  після трудового тижня, занять спортом, хвороби, стресів.
У нашому асортименті є лише високоякісний блок-хаус, який застосовується для внутрішньої і зовнішньої обробки будівель. Він виготовляється з екологічно чистих порід хвойних дерев. З використанням цього матеріалу створюється повна імітація бруса. До найпопулярніших в Україні обробних матеріалів відноситься вагонка.

Фотогалерея

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

Ми на карті

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: