date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

Всі рубрики   

(050) 930 31 37
(063) 930 31 37

м. Луцьк

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб 9:00 - 18:00 Без перерви
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

Бруківка, ландшафтне планування, поверхневе водовідведення ✔️ ФОП Вигура Ю.І.

Бруківка: продаж, ландшафтне планування- вкладання бруківки- бруківка, поребрик, бордюр

(050) 930 31 37
(063) 930 31 37

м. Луцьк

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб 9:00 - 18:00 Без перерви
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

Опис

ФОП Вигура працює на ринку вкладання бруківки понад 20 років. Колектив складається з майстрів-професіоналів високого класу, які гарантовано якісно виконають роботи по вкладанню бруківкипоребриківбордюрівнатурального каменю та інше, будь-якого рівня складності.

ФОП Вигура  виконує повний спектр робіт по благоустрою з використанням усіх видів бруківки, надає клієнту усі необхідні супутні матеріали (цемент, пісок, щебінь, відсів) і необхідну спецтехніку. Усі роботи підтвердженні письмовою гарантією. Висока якість та помірні ціни перетворюють наших замовників в наших друзів.

Можливий готівковий та безготівковий розрахунок. Працюємо з ПДВ.

Зручність. На поверхні не буває калюж. Наявність зазорів дозволяє волозі вільно проникати і випаровуватися і виключає утворення під покриттям водяних дзеркал.

Екологічність. Останні дослідження довели, що асфальтове покриття при нагріванні понад 25 градусів за Цельсієм починає виділяти в атмосферу канцерогенні речовини. А це означає, що в сонячні літні дні перебувати в місті небезпечно!

Бруківка. При природному кліматичному нагріві не розмякшується і зберігає свої властивості, не виділяє, на відміну від асфальту, летючих шкідливих речовин. На відміну від асфальту не порушує природну потребу зелених насаджень у газо-і водообміні, що сприятливо позначається на зовнішньому вигляді міста і здоровї городян.

Довговічність. Термін служби бруківки по ТУ 50 років тому морозостійкість гранітів дуже висока. Стираність низька. Висока зносостійкість.

Ремонтопридатність. При необхідності проведення ремонтних робіт (наприклад, прокладка підземних комунікацій і т.д.) дорогу з гранітної бруківки можна легко розібрати, провести необхідні роботи і її ж укласти знову. Бруківку рекомендовано використовувати в міських умовах у місцях пролягання підземних комунікацій.

Фотогалерея

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

Ми на карті

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: