today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Нарощення та корекція вій – Elegant look

Нарощення та корекція вій – Elegant look

Якісне нарощення та корекція вій. Можливість виїзду до клієнта

Контакти

м. Луцьк

(066) 611 58 60

Опис

Яка жінка не відчуває себе красунею, піймавши захоплений погляд у свій бік. Але однієї природної краси, як правило, буває недостатньо. Необхідно прикладати максимум зусиль, щоб завжди бути у формі, виглядати доглянутою і привабливою. На які тільки хитрощі не доводитися йти, щоб досягти бажаної довжини і густини вій. Як правило, звичайна туш не дає можливості досягти бажаного результату. Сьогодні вирішити цю проблему можна за допомогою процедури нарощування вій.

Суть нового методу полягає в тому, що вії нарощуються по одній, тобто до основи верхньої вії кріпиться тільки одна вія, а не цілий пучок, що дозволяє їм виглядати цілком природно. Штучні вії виготовляються з гіпоалергенного моноволокна, і нічим зовні не відрізняються від природних вій.

Для того, щоб Ваші чарівні вії завжди виглядали пухнастими і доглянутими, необхідно регулярно проводити корекцію. Цю процедуру бажано проводити раз на два-три тижні. Володаркам нарощених вій не рекомендується спати обличчям у подушку, але це варто того, адже тепер Вам не доведеться довго фарбуватися вранці.

Зняття вій проводиться також абсолютно безболісно і ніякої шкоди натуральним віям не приносить.

Перед процедурою проводиться попереднє очищення шкірного покриву в ділянці брів. Далі за допомогою клею штучні волосинки прикріплюються до справжніх. Таким чином, збільшується довжина і густина волосяного покриву «живих» брів. Асортимент пропонованих брів відрізняється за формою і кольором – присутні як чорні відтінки, так і коричневі, русяві. За допомогою цієї процедури можна скорегувати недоліки волосяного ряду брови і покращити зовнішність. Правильний догляд за ними дозволить будь-якій жінці виглядати привабливо. Тому небажані зайві контакти рук з бровами-тертя, дряпання.
Зняти їх ще простіше – досить обробити їх змоченими у воді бавовняними серветками.

Фотогалерея

Ми на карті

Останні новини

Онлайн вітрина

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: