today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Головна arrow_forward arrow_forward
date_range

Четвер, 19 квітня 2018

Поділитись:

Волинська митниця ДФС продовжує активну роботу щодо наповнення Державного бюджету та посідає шосте місце в рейтингу по Україні. Про це та багато іншого говорили 17 квітня 2018 року, під час оперативної наради у голови облдержадміністрації Олександра Савченка. Повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації..

Як зазначив начальник Волинської митниці ДФС в області Віктор Кривіцький, за підсумками роботи у першому кварталі 2018 року до Держбюджету перераховано 2 млрд 228,9 млн грн, що на 633 млн грн, або на 39,6 % більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

– Індикативний показник для митниці на 2018 рік не доведений наказом Державною фіскальною службою України, а лише листом від 20 березня поточного року. Тобто доведені орієнтовні показники роботи на перший квартал становлять в загальній сумі 2 мільярди 63,8 мільйона гривень. Таким чином виконання становить 108 %, перевиконання – 165,1 мільйона гривень, – повідомив Віктор Броніславович.

Окрім того, головний митник області підкреслив, що за І квартал 2018 року на ремонт та відновлення автошляхів Волині спрямують лише 50 млн грн – це перевиконання за січень поточного року. Адже, у лютому та березні спостерігається невиконання системи, згідно якої у випадку, якщо хоч одна митниця держави не виконає доведений індикативний показник, фінансування не отримає жодна з областей, що бере участь в т.зв. «митному експерименті».

Тож, незважаючи на те, що Волинська митниця ДФС працює дуже добре, додаткового фінансового ресурсу Волинь не отримає. Тож, на думку керівника найвищої виконавчої гілки влади в області, необхідно переглянути перелік доріг, які ремонтуватимуть у 2018 році та їх черговість. Разом із тим, продовжити спільно працювати із представниками Волинської митниці та звертатися до Києва, аби отримати відповідні кошти від перевиконання.

До слова, з початку запровадження митного експерименту, тобто з вересня 2015 року, на ремонт та відновлення автошляхів області спрямовано 986,1 млн грн:

  • 2015 рік – 104 млн грн;
  • 2016 рік – 115 млн грн;
  • 2017 рік – 766 млн грн.

– З метою забезпечення максимальних надходжень до Державного бюджету працівники митниці й надалі вживають заходи, спрямовані на недопущення випадків заниження бази оподаткування товарів, забезпечення контролю якісних та кількісних показників, а також правомірності з’ясування профорієнтаційного режиму їх оподаткування та режиму найбільшого сприяння, – додав Віктор Кривіцький.

Читати також:

Чому сіль шкідлива?

Чому сіль шкідлива?

Сіль до такої міри була розрекламована як унікальний корисний продукт і підсилювач смаку

Понеділок, 21 січня 2019

Як уникнути похмілля?

Як уникнути похмілля?

У більшості з нас жодне свято не обходиться без алкоголю

Понеділок, 21 січня 2019

Користь від роздільного харчування!

Користь від роздільного харчування!

Основний сенс такого харчування – не можна змішувати білки і вуглеводи

Понеділок, 21 січня 2019

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: