today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
date_range

Четвер, 01 березня 2018

Поділитись:

На пленарному засіданні сесії міської ради депутати розглянули проект рішення “Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 № 36/2 „Про бюджет міста Луцька на 2018 рік” з врахуванням змін, внесених рішенням від 31.01.2018 № 37/27”. Директор департаменту фінансів та бюджету  Лілія Єлова поінформувала присутніх про суть основних коректив. Повідомляють на сайті Луцькради.

У пояснювальній записці до проекту рішення йдеться:

відповідно до рішення Смолигівської сільської ради від 21.12.2017 №17/10 „Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік”:

– збільшити доходи загального фонду бюджету за рахунок субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції (кошти Смолигівської сільської ради) – 249 300 грн. та іншої субвенції з місцевого бюджету – 27 500 грн.

– збільшити видатки загального фонду бюджету міста управлінню охорони здоров’я сумі 276 800 грн. на надання первинної медичної допомоги жителям Смолигівської територіальної громади.

Зменшити капітальні видатки виконавчому комітету на виготовлення пам’ятного знаку бронзової моделі Луцького замку в сумі 170 000 грн. та спрямувати департаменту житлово-комунального господарства на поповнення статутного фонду КП «Ласка» для придбання автомобіля для відлову безпритульних тварин.

Спрямувати вільний залишок бюджетних коштів по загальному фонду бюджету міста станом на 01.01.2018 для передачі до бюджету розвитку спеціального фонду в сумі 25 000 грн. департаменту муніципальної варти на придбання комп’ютерної техніки.

Збільшити видатки загального фонду департаменту житлово-комунального господарства для співфінансування оплати громадських робіт по розчищенню парків міста в сумі 50 000 грн. за рахунок видатків на капітальний ремонт доріг.

Збільшити капітальні видатки управлінню капітального будівництва на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію парку імені 900-річчя Луцька 435 000 грн. за рахунок зменшення резервного фонду.

Збільшити видатки бюджету розвитку спеціального фонду департаменту житлово-комунального господарство на реконструкцію скверу по проспекту Волі, 5-7 в сумі 650 000 грн. за рахунок зменшення:

– капітальних видатків виконавчому комітету на придбання автомобіля в сумі 350 000 грн.;

– капітальних видатків департаменту ЖКГ на внески до статутного капіталу ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» на придбання двох сміттєвозів в сумі 300 000 грн.

Департаменту ЖКГ збільшити капітальні видатки на реконструкцію мереж зовнішнього освітлення за рахунок зменшення передбачених в проекті рішення капітальних видатків на будівництво мереж зовнішнього освітлення в сумі 1 000 000 грн.

Після обговорення, доповнень та уточнень проект рішення був підтриманий депутатами.

Читати також:

Болі при вагітності: що означають і як їх зменшити

Болі при вагітності: що означають і як їх зменшити

Дізнайся, які болі при вагітності доставляють радість

Понеділок, 24 вересня 2018

Скільки можна зберігати продукти в морозилці – список

Скільки можна зберігати продукти в морозилці – список

Скільки цей шматок м'яса лежить у морозилці? Рік? Може, він уже зіпсувався і його варто викинути?

Понеділок, 24 вересня 2018

Як жити після розлучення з чоловіком? Поради психолога

Як жити після розлучення з чоловіком? Поради психолога

Психолог Ярослав Самойлов для Сегодня.Lifestyle розповідає, як пережити чорну смугу під назвою "розлучення"

Понеділок, 24 вересня 2018

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: