today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
date_range

Середа, 14 березня 2018

Поділитись:

Громадяни, котрі у 2017 році отримали доходи, з яких не сплачено ПДФО та військовий збір, повинні звернутися до державної податкової інспекції за місцем реєстрації та подати річну податкову декларацію. Повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

На цьому в ефірі програми «Тема дня» регіонального суспільного мовника наголосила заступник начальника відділу організації роботи ГУ ДФС у Волинській області Олена Нікотіна.

Посадовець підкреслила, що виконати свій конституційний обов’язок повинні громадяни, які у минулому році отримали доходи від продажу майна, іноземні доходи, доходи від здачі в оренду нерухомості чи транспортних засобів, а також доходи від продажу сільськогосподарської продукції чи надання послуг власною технікою  в період сезонних польових робіт.

«У кожному з Центрів обслуговування платників є спеціальні пункти, у яких можна безкоштовно отримати нову форму податкової декларації про майновий стан і доходи. Фахівці ЦОП допоможуть правильно заповнити цей важливий документ та визначити до сплати передбачену законом суму податкового зобов’язання. Зверну Вашу увагу, що сплачені громадянами– декларантами суми ПДФО та військового збору, надійдуть як до держбюджету, так до бюджетів громад», – наголосила Олена Нікотіна.

Як свідчить аналітика, протягом січня-лютого 2018 року доходи за минулий рік задекларували майже 1600 волинян. Загальна сума задекларованого доходу перевищує сто мільйонів гривень.

В ГУ ДФС у Волинській області нагадують, що  візит до податкової інспекції з тим, щоб виконати конституційний обов’язок – подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, варто спланувати до 1 травня 2018 року.

 

Читати також:

Корисні властивості соків прямого віджиму

Корисні властивості соків прямого віджиму

Соком називається рідкий харчовий продукт рідкої консистенції, що вживається у всіх країнах світу

П’ятниця, 18 січня 2019

Чим корисна оливкова олія?

Чим корисна оливкова олія?

«Сонячний продукт», «рідке золото», «еліксир довголіття» …

П’ятниця, 18 січня 2019

Чому на весіллі кричать гірко?

Чому на весіллі кричать гірко?

Така яскрава, радісна, важлива подія, як весілля, завжди залишає найприємніші враження не тільки у молодят, а й у їхніх батьків, друзів

П’ятниця, 18 січня 2019

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: