today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Головна arrow_forward
date_range

Субота, 10 березня 2018

Поділитись:

Шановні керівники комунальних закладів та суб’єкти підприємницької діяльності Луцька!

Департамент муніципальної варти міста звертається до вас з проханням встановити поблизу своїх приміщень урни для сміття, адже це передбачено Правилами благоустрою міста Луцька. Повідомляють муніципали на своїй сторінці у “Фейсбук”.
Смітники повинні бути металеві або бетонні. Заборонено встановлювати картонні коробки чи пластикові урни домашнього типу, адже в разі потрапляння в них недопалків, вони можуть загорітися.
Керівники закладів торгівлі, сфер послуг та громадського харчування повинні особисто контролювати наявність урн поблизу входу та виходу з приміщень. В разі їх відсутності, муніципали видаватимуть приписи на встановлення. Якщо ж виконання приписів підприємці проігнорують, інспектори складатимуть адміністративні протоколи.
Станом на сьогодні, більшість ФОПів облаштували свої заклади смітниками і працюють за правилом «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять». Однак, є й такі, яким необхідно щоденно нагадувати про наявність смітників поблизу приміщень. Таких підприємців інспектори департаменту муніципальної варти Луцька карають адмінпротоколами.
Разом з тим, після встановлення смітників, суб’єкти підприємницької діяльності повинні їх утримувати в належному стані. Слідкувати, щоб вони були не пошкоджені та щоденно вивільняти з них сміття.
Окреме прохання до власників кав’ярень та мобільних точок продажу кави. Вам необхідно встановити об’ємніші урни, адже, здебільшого, громадяни викидають туди одноразові стакани після випитого напою, а вони займають багато місця.
Встановити урни для сміття необхідно до 20 березня, щоб в подальшому уникнути візитів муніципалів, які за невиконання цього прохання складатимуть адміністративні протоколи.
Довідково: Згідно з п. 3.1.4. “Правил благоустрою міста Луцька”, суб’єкти благоустрою зобов’язані встановлювати урни біля входів і виходів з адміністративних, побутових, навчальних, торгових та інших будівель і споруд, біля торгових палаток, павільйонів (урни повинні утримуватися в належному технічному та естетичному стані і щодобово звільнятися від сміття до 8-ої години ранку).

Читати також:

Яка погода чекає на мешканців Луцька та Волині у п’ятницю, 20 квітня

Яка погода чекає на мешканців Луцька та Волині у п’ятницю, 20 квітня

У п’ятницю у Волинській області буде хмарно.

Четвер, 19 квітня 2018

У Луцьку обговорюють питання реформування освіти

У Луцьку обговорюють питання реформування освіти

Два дні у нашому місті відбувається засідання секції Асоціації міст України з питань освіти в рамках проекту

Четвер, 19 квітня 2018

50 млн грн  спрямують на ремонт та відновлення доріг на Волині

50 млн грн спрямують на ремонт та відновлення доріг на Волині

Волинська митниця ДФС продовжує активну роботу щодо наповнення Державного бюджету та посідає шосте місце в рейтингу по Україні

Четвер, 19 квітня 2018

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: