today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Головна arrow_forward arrow_forward arrow_forward arrow_forward
date_range

Неділя, 18 листопада 2018

Поділитись:

Підвищення у всіх сферах соціальних виплати слід чекати у грудні 2018 та січні 2019.

Одне з головних нововведень грудня – планове підвищення соціальних виплат. У пенсійному фонді на перерахунок пенсій передбачили приблизно 2,5 мільйони гривень. Ці гроші роздадуть тим, хто зараз отримує менше, ніж 1497 гривень. Хоча на місяць пізніше, але теж зростуть пенсії військових.

З 1 січня 2019 року до сьогоднішньої суми кожному додадуть в середньому 738 гривень. Збільшаться з грудня й аліменти. На дитину від 5 років той з батьків, хто проживає окремо, платитиме мінімум 1626 гривень. Переглянули й прожитковий мінімум на дитину. До 6 років матері-одиначки отримуватимуть 1626 гривень, на дитину від 6 до 18 років – 2027 гривень.

“Звичайно, що підвищення соціального платежу – це добре. Але коли воно навіть не наздоганяє показник інфляції, це означає, що це навіть не підвищення. Так говорити некоректно. Це лише часткова індексація”, – каже економіст Андрій Новак.

Раніше повідомлялося про те, що з першого числа січня 2019 починається другий етап монетизації. І після закінчення опалювального сезону люди, які зекономили субсидію, зможуть забрати її готівкою та витратити за власним бажанням.

Якщо у вас є борг по комуналці, то вам потрібно його пояснити. Чеки на витрати, документи на звільнення чи борг підприємства із зарплати. З цими документами доведеться побігати по соцслужбах, але залишитися зі знижкою. Щоб нарахування субсидій відбувалося чесно, вигадали ще одне нововведення. Українцям відкрили гарячу лінію для скарг. Достатньо лише зателефонувати й розказати про свої підозри чи невдоволення. Ну, раптом хтось із ваших знайомих обманом отримав виплати.

Раніше повідомлялося про те, що правила нарахування пенсії змінилися. Жінкам, які народилися після 2013 року, у стаж зараховуватимуть лише 4 місяці, два з яких до пологів і два – після.

Вас також може зацікавити матеріал про маловідомі пільги та про те, яими способами українці можуть повернути витрачені гроші. Команада нашого “Ранку з Україною” з’ясувала, які додаткові пільги можуть отримати українці. І навіть підготувала перелік документів, які для цього потрібні.

Читати також:

Як правильно доглядати за губами?

Як правильно доглядати за губами?

Потріскана і полускана шкіра губ не прикрашає жодну жінку

П’ятниця, 14 грудня 2018

Як стати ближче до дитини?

Як стати ближче до дитини?

Ніхто не стане сперечатися, що саме від батьків дитина отримує основні навички життя і поведінки

П’ятниця, 14 грудня 2018

Як домогтися підвищення зарплати?

Як домогтися підвищення зарплати?

Мрія всіх найманих працівників – отримати надбавку до зарплати при цьому, щоб коло обов’язків залишався незмінним

П’ятниця, 14 грудня 2018

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: