today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Головна arrow_forward arrow_forward arrow_forward
date_range

Вівторок, 09 жовтня 2018

Поділитись:

Коли дитина скаржиться, що вчитель до нього чіпляється, батьки часто приходять в розгубленість: що робити? Чию сторону приймати?

Перш за все вам, як батькам,варто якомога об’єктивніше розібратися в ситуації. Адже помилятися може як ваша, дитина, так і вчитель. Не намагайся викликати у дитини почуття провини, покажіть, що ви – на її стороні, навіть якщо вона сама винна у трагедії. Скажіть, що ви любите її,незалежно від його вчинків. Скажіть:”Мені шкода, що так вийшло”, “Я тобі співчуваю”.

Цілком імовірно, що вам здасться, що неправий педагог. Не варто критикувати його при дитині, адже для школярів дуже важливий авторитет вчителя.

Якщо ви бачите, що ситуація вимагає вашого втручання, поговоріть з учителем, бажано наодинці, без свідків. Не звинувачуйте його і не беріться одразу ж виправдовувати дитину, покажіть, що ви хочете розібратися об’єктивно в ситуації.
 
Якщо неправа дитина 

Серйозно поговоріть з нею, поясніть, що вчитель не дарма його лаяв, аргументуйте свої слова: “Учителю складно вести урок, коли ти весь час крутишся”, “Ти вже достатньо дорослий, щоб зрозуміти, як треба себе вести” і т.п. Обговоріть з учителем, які спільні дії можна вжити. Адже у поганої поведінки дитини може бути вагома причина.Наприклад, йому нудно на уроці, тоді треба давати йому додаткове навантаження.Або він нічого не розуміє з того, що пояснює педагог – тоді варто позайматися з ним вдома.

Якщо неправий вчитель 

Звичайно, в ситуації “Я начальник, ти – дурень”, свою правоту відстоювати вкрай складно. Вдаючись до допомоги трітейського судді: психолога школи, завуча, директора. Якщо педагог дійсно неправий, важливо показати дитині, що ви завжди будете його захищати.

 Ви бачиш, що ситуація тільки погіршується? Переводьте дитину в інший клас або школу! Психологічні травми, отримані в школі,обходяться дуже дорого!

Читати також:

Японська дієта

Японська дієта

Японська дієта стане справжньою знахідкою для тих, кому потрібно втратити зайву вагу швидко, і отримати гарну талію напередодні важливої ​​події

Понеділок, 10 грудня 2018

10 грудня – свята, іменини, народні прикмети, день в історії

10 грудня – свята, іменини, народні прикмети, день в історії

Свята, іменини, народні прикмети, день в історії

Понеділок, 10 грудня 2018

10 грудня 2018 – гороскоп для всіх знаків зодіаку

10 грудня 2018 – гороскоп для всіх знаків зодіаку

Астрологи розповіли, хто сьогодні почує неприємну правду, а на кого чекає несподівана звістка

Понеділок, 10 грудня 2018

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

Онлайн вітрина

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: