today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Головна arrow_forward
date_range

Четвер, 01 березня 2018

Поділитись:

Цьогоріч управління туризму та промоції міста спільно з громадською організацією “Молодіжна платформа” організовують конкурс соціальних проектів туристичного спрямування. Сьогодні відбулася його презентація. Начальник управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська на початку розмови розповіла присутнім про результати конкурсу, який проводився у 2017 році. За її словами, минулоріч він організовувався вперше. “Приємно, що у Луцьку багато активних громадян, які переживають за розвиток міста. Так, було подано більше 80 заявок. До участі у конкурсі ми допустили біля 40. Адже частина з них не відповідала вимогам”, – наголосила вона. Повідомляєть на сайті Луцькради.

 
 

Катерина Теліпська зазначила, що конкурсна комісія для реалізації відібрала 9 проектів. Це, зокрема, театралізована екскурсія “Романтика та містика Луцька”, фестивалі “Стародавній Лучеськ” та “Lampa.com”, таблиця у Старому місті “Тут був я”, Світло-тіньова карта Луцька, велоінфраструктура — ключ до розвитку туризму, Креативна набережна тощо.

Начальник управління туризму та промоції міста наголосила, що цьогоріч зменшили з шести до чотирьох пріоритетів конкурсу, за якими подаватимуться проекти. Так, нині прийматимуться заявки за наступними напрямками:

– нові туристичні об’єкти (створення у міському просторі нових креативних об’єктів туристичного інтересу, арт-об’єктів, ландшафтних об’єктів, атракцій тощо);

– фестивалі, події, заходи (проведення у Луцьку заходів, що залучають туристів, сприяють розвитку внутрішнього туризму, популяризують історію міста);

– інклюзивні проекти (забезпечення доступу до туристичних об’єктів та інформації про туристичний потенціал міста для осіб з інвалідністю);

– інформаційні та IT продукти (застосування інформаційних технологій (програм, веб-ресурсів, додатків до ґаджетів) для популяризації Луцька як туристичної дестинації.

 

Кількість проектів, що отримують фінансування, залежить від бюджетів поданих проектів, але на сукупну суму не вище ніж загальний бюджет конкурсу соціальних проектів туристичного спрямування – 100 000 грн, які передбачені у міському бюджеті управлінню туризму та промоції міста Луцької міської ради для підтримки громадських ініціатив у галузі туризму. Сума коштів із бюджету міста на реалізацію одного проекту не повинна перевищувати 50 000 грн. Вартість співфінансування реалізації проекту повинна бути не менше 10% від обсягу коштів бюджету міста на реалізацію даного проекту.

Співорганізатором конкурсу є ГО “Молодіжна платформа”. ЇЇ керівник Захар Ткачук зауважив, що такі конкурси необхідні. За його словами, це дає можливість залучити нові ідеї для розвитку туризму у Луцьку. Часто буває, що ідеї нереальні, але допрацювавши, їх можна втілити у життя.

 

Він зауважив, що було б добре, якби до фінансування конкурсу долучилися й представники бізнесу. Це дало б більші можливості.

Захар Ткачук зауважив, що у 2017 році вдалося реалізувати багато цікавих ідей. Він висловив сподівання,що цьогоріч також буде багато заявок на конкурс.

 

Сам конкурс триватиме з 1 до 30 березня. Визначатиме переможців конкурсна комісія. Учасники презентуватимуть свої проекти перед нею 30 березня. Проекти-переможці мають бути реалізовані до кінця 2018 року.

 

Основні етапи проведення Конкурсу:

1-й етап: Подача проектних ідей та їх попередній відбір. Термін подачі проектних ідей від учасників Конкурсу триває до 20 березня 2018 року включно. Прийом проектних ідей відбувається за електронним посиланням https://docs.google.com/forms/d/1LWeceHKybHKQ6qg1Vbs2ZPjdM-AEd_chwBYjCh7sOZw/edit?usp=sharing. Попередній відбір проектних ідей здійснює конкурсна комісія. До 23 березня 2018 року учасникам Конкурсу повідомляються результати попереднього відбору, а також час і місце проведення подальших етапів Конкурсу.

2-й етап: Тренінг ГО «Молодіжна платформа». 26 березня 2018 року учасники Конкурсу, чиї проекти відповідають напрямкам та меті Конкурсу, проходять навчання у форматі тренінгу та навчаються як презентувати свої ідеї перед конкурсною комісією.

3-й етап: Доопрацювання проектів. 27-29 березня 2018 року – доопрацювання учасниками Конкурсу своїх проектів.

4-й етап: Захист проектів учасниками Конкурсу. 30 березня 2018 року захист учасниками Конкурсу своїх проектів перед конкурсною комісією. Захист проектів проходить у вигляді презентацій. Максимальний час презентації одного проекту складає до 7 хвилин.

Додаткову інформацію щодо Конкурсу можна отримати в управлінні туризму та промоції міста Луцької міської ради (тел. 777956, 777924).

Читати також:

Як зупинити випадіння волосся?

Як зупинити випадіння волосся?

Волосся дуже важлива складова в зовнішньому вигляді людини і кожен намагається максимально піклуватися про волосся і зберігати його здоров’я

Четвер, 17 січня 2019

Як заощадити на електроенергії?

Як заощадити на електроенергії?

Рано чи пізно всі замислюються про економію електрики

Четвер, 17 січня 2019

17 січня 2019 – гороскоп для всіх знаків зодіаку

17 січня 2019 – гороскоп для всіх знаків зодіаку

Астрологи розповіли, хто сьогодні почує неприємну правду, а на кого чекає несподівана звістка

Четвер, 17 січня 2019

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: