today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Головна arrow_forward
date_range

Вівторок, 06 березня 2018

Поділитись:

Сьогодні у Луцьку відбулася зустріч керівників міста із делегацією громадських діячів Південної та Східної України спільно з ГО “Молодіжна платформа”. Близько 40 представників різних областей прибули до Луцька в рамках програми “Активні громадяни від Британської ради в Україні”. У спілкуванні взяли участь виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, начальник управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська, директор Молодіжного центру Волині Захар Ткачук. Повідомляють на сайті Луцькради.

 
 
 

Вітаючи гостей із різних міст у стінах міської ради, Григорій Пустовіт акцентував на тому, що Луцьк – це місто із давньою та надзвичайно багатою історією, яка протягом багатьох століть була тісно пов’язана із країнами Європи. Місто Луцьк одним із перших у 1432 році отримало Магдебурзьке право. В 1439 році тут зібралися всі монархи Європи, в тому числі і з Росії. Європейський Союз започатковувався саме тут. Та найголовніша цінність кожної країни, кожного міста чи регіону – це люди. Ми пишаємося нашими талановитими, розумними та неординарними лучанами. Ми постійно розвиваємося і прагнемо зробити місто кращим, комфортнішим, сучаснішим. Нам є чим поділитися із вами. Сподіваюся, що сьогодні, ознайомившись із основними складовими туристичного потенціалу міста Луцька, ви дізнаєтесь щось корисне для себе та привезете додому цікаві ідеї. Нехай наше місто стане для вас справжнім приємним відкриттям”,- зазначив він.

 
 

Потому присутні переглянули презентацію проектів туристичного спрямування, які реалізовувалися у Луцьку минулого року. За словами начальника управління туризму та промоції міста Катерини Теліпської, один із найбільш успішних проектів – це театралізована нічна екскурсії вулицями Старого міста, розробка промоційного відеоролика про Луцьк, проведення фестивалю “Стародавній Лучеськ” та інші.

 
 

Навчальний візит до Луцька учасників програми триватиме чотири дні, упродовж яких вони будуть відвідувати різноманітні тренінги, ознайомляться із стратегічно важливими об’єктами, підприємствами, історико-культурним потенціалом міста Луцька.

Читати також:

15 грудня – свята, іменини, народні прикмети, день в історії

15 грудня – свята, іменини, народні прикмети, день в історії

Свята, іменини, народні прикмети, день в історії

Субота, 15 грудня 2018

15 грудня 2018 – гороскоп для всіх знаків зодіаку

15 грудня 2018 – гороскоп для всіх знаків зодіаку

Астрологи розповіли, хто сьогодні почує неприємну правду, а на кого чекає несподівана звістка

Субота, 15 грудня 2018

Як правильно доглядати за губами?

Як правильно доглядати за губами?

Потріскана і полускана шкіра губ не прикрашає жодну жінку

П’ятниця, 14 грудня 2018

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

Онлайн вітрина

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: