today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
date_range

Субота, 03 березня 2018

Поділитись:

Низку серйозних порушень в одному з торгових об’єктів на території Горохівського району встановили працівники управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області під час фактичної перевірки 2 березня 2018 року. Повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Зокрема, фахівці управління, перевіряючи дотримання законодавства у сфері обігу та оподаткування підакцизних товарів, виявили факти безліцензійної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, реалізацію горілчаної продукції і цигарок без марок акцизного податку та з марками з очевидними ознаками підробки.

Окрім того, в місці проведення перевірки зберігалася велика партія підакцизної продукції без марок акцизного податку. Окремі товари містили марки акцизного податку з ознаками підробки. Тим часом, споживачам пропонувалася горілчана продукція за цінами нижчими від визначених, а операції з продажу товару не проводилися через касовий апарат, відповідно покупцям не видавалися розрахункові документи. Фіскали також встановили факт відсутності обліку товарів за місцем зберігання.

Як наслідок, під час перевірки спільно з працівниками оперативного управління Головного управління ДФС у Волинській області  вилучено з обігу 1192 пачки тютюнових виробів на суму 22 678 гривень та 296 пляшок алкогольних напоїв. Крім цього, вилучено 4 упаковки алкогольних напоїв, розлитих в тару типу «bag in box», що суворо заборонено чинним законодавством. Всього вилучено алкогольних напоїв на суму 13 685 гривень.

За результатами перевірки працівники управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області склали відповідний акт та в подальшому недобросовісного платника податків буде притягнуто до відповідальності.

Очікувана штрафна санкція за результатами перевірки майже 200 тисяч гривень.

Читати також:

Як мотивувати персонал компанії на понаднормову роботу?

Як мотивувати персонал компанії на понаднормову роботу?

У багатьох компаніях часто виникає потреба в понаднормовій роботі співробітників

Середа, 19 грудня 2018

У Луцьку до Дня святого Миколая для дітей провели заходи із професійної орієнтації

У Луцьку до Дня святого Миколая для дітей провели заходи із професійної орієнтації

Одним із видів проведення професійної орієнтації для учнівської молоді є організація майстер-класів

Середа, 19 грудня 2018

Липовий чай – користь та лікування

Липовий чай – користь та лікування

Липовий чай – це смачний і разом з цим дуже корисний напій

Середа, 19 грудня 2018

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

Онлайн вітрина

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: