today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Головна arrow_forward
date_range

П’ятниця, 02 березня 2018

Поділитись:

Старший інспектор поліції Мартіна Москалець із Луцька з дитинства захоплюється живописом. Офіцер працює в управлінні превентивної діяльності волинської поліції й відповідає за співпрацю правоохоронців із громадськими формуваннями. У вільний від роботи час вона малює дивовижні картини на полотні олійними фарбами. Повідомляє Сектор комунікації поліції Волинської області.

Мартіна народилася в місті Бендери в Молдові. Тато був військовим, а мама працювала в сфері медицини. У 1987 році родина переїхала на постійне проживання в Україну.

 

«Правоохоронцем мріяла стати з дитинства. Закінчивши загальноосвітню школу без жодних вагань пішла навчатися в Київський національний університет внутрішніх справ. Після вишу понад 10 років працювала дільничним інспектором у Луцьку. Живописом захоплююся, ще з дитячих років. Навіть, колись займалася в дитячій художній школі», – розповідає Мартіна Москалець.

Вона не вважає себе художницею. Каже, намагається зафіксувати на полотні свої почуття та емоції. Картини малює переважно олійними фарбами.

«Пробую писати в різноманітних стилях. Найближче мені роботи в теплих тонах. Люблю також малювати для дітей, пробую писати репродукції картин відомих майстрів», – каже Мартіна.

Офіцер бере активну участь у громадському житті громади. В Луцьку вона проводить майстер-класи з живопису для дітей учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції.

До кожної зі своїх картин Мартіна ставиться з любов’ю. Каже, що пише не заради заробітку, тому й не продає. Дарує полотна рідним, друзям і колегам.

 

Читати також:

Корисні властивості соків прямого віджиму

Корисні властивості соків прямого віджиму

Соком називається рідкий харчовий продукт рідкої консистенції, що вживається у всіх країнах світу

П’ятниця, 18 січня 2019

Чим корисна оливкова олія?

Чим корисна оливкова олія?

«Сонячний продукт», «рідке золото», «еліксир довголіття» …

П’ятниця, 18 січня 2019

Чому на весіллі кричать гірко?

Чому на весіллі кричать гірко?

Така яскрава, радісна, важлива подія, як весілля, завжди залишає найприємніші враження не тільки у молодят, а й у їхніх батьків, друзів

П’ятниця, 18 січня 2019

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: