today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
date_range

Вівторок, 20 березня 2018

Поділитись:

Маневицька місцева прокуратура Волинської області звернулася до Господарського суду області з позовом в інтересах держави в особі Колківської об’єднаної територіальної громади та Головного управління Держгеокадастру в області до сільськогосподарського виробничого кооперативу “Мрія”, аби стягнути заборгованість зі сплати орендної плати за землю, розірвати договір оренди землі та повернути державі земельну ділянку площею понад 4,8 га, вартістю майже 10 млн. грн.  Повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Прокурори з’ясували, що договір оренди земельної ділянки, яка знаходиться за межами Старосільської сільської ради, було укладено між Маневицькою районною державною адміністрацією та СВК «Мрія» у листопаді 2012 року строком на 10 років.

Згідно з договором, орендна плата становила 2754 грн на рік. У 2016 роцірішенням господарського суду Волинської області, яке залишено без змін ухвалою Рівненського апеляційного господарського суду, за позовом місцевої прокуратури у договір було внесено зміни – орендну плату приведено у відповідність до вимог чинного законодавства. Відтоді орендар був зобов’язаний сплачувати за землю понад 71 тис. грн. на рік.

Проте сільськогосподарський кооператив ігнорував вимоги Маневицької РДА щодо приведення договору оренди у відповідність до вимог Закону й на початок 2018 року заборгував понад 50 тис. грн. орендної плати.

В ситуацію знову втрутилася прокуратура.

У суді прокурори вимагатимуть сплати заборгованої орендної плати, розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки державі.

Читати також:

Яка погода чекає на мешканців Луцька та Волині у п’ятницю, 20 квітня

Яка погода чекає на мешканців Луцька та Волині у п’ятницю, 20 квітня

У п’ятницю у Волинській області буде хмарно.

Четвер, 19 квітня 2018

У Луцьку обговорюють питання реформування освіти

У Луцьку обговорюють питання реформування освіти

Два дні у нашому місті відбувається засідання секції Асоціації міст України з питань освіти в рамках проекту

Четвер, 19 квітня 2018

50 млн грн  спрямують на ремонт та відновлення доріг на Волині

50 млн грн спрямують на ремонт та відновлення доріг на Волині

Волинська митниця ДФС продовжує активну роботу щодо наповнення Державного бюджету та посідає шосте місце в рейтингу по Україні

Четвер, 19 квітня 2018

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: