today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
date_range

Вівторок, 20 березня 2018

Поділитись:

Цьогорічна весна настала лише за календарем. Сніг і морози, якими погода зустріла перелітних птахів на батьківщині, стали для пернатих неприємною та навіть страшною несподіванкою. Повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

При низьких температурах, сніговому покриві та замерзлих водоймах птахи не можуть самостійно добути собі їжу. Тому допомога людей їм нині вкрай необхідна.

Лісівники ніколи не стояли осторонь в таких ситуаціях. Залучаючись підтримкою дітей шкільних лісництв, виготовляють домівки для птахів, облаштовують годівнички та систематично наповнюють їх кормом, підгодовують птахів у місці їх зимівлі.

Так, зокрема, спільними зусиллями лісівників та небайдужих місцевих громадян вдалося врятувати зграю лебедів, які лишилися зимувати на водосховищі у с. Кримне Камінь-Каширського р-ну. Лебедів у зграї – близько 80 особин.

Коли були сильні морози, розповідають лісівники, птахи крилами розбивали кригу, таким чином не даючи замерзнути воді, а відповідно – і собі.

Люди постійно підгодовували лебедів. Найбільшу допомогу надали працівники ДП «Камінь-Каширське ЛГ» та ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» – завезли достатню кількість вівса та інших кормів. Не раз були на місці особисто.

Щоденною підгодівлею займався місцевий активіст Олександр Нікітчук та його родина. Відгукнулися на таку ініціативу й на рівні місцевої влади. Так спільними зусиллями вдалося допомогти лебедям вижити.

Ця ситуація нині має стати прикладом для кожного з нас. Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства звертається до користувачів мисливських угідь області та до всіх громадян не бути байдужими і долучитися до підгодівлі та охорони птахів.

На фото (зліва на право): активіст із с. Кримне Олександр Нікітчук; начальник відділу охорони і захисту лісу ДП «Камінь-Каширське  лісове господарство» Василь Домарецький; голова Броницької сільської ради Петро Кошелюк; лісничий Кримнівського лісництва ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» Сергій Карпук; майстер лісу Нуйнівського лісництва ДП «Камінь-Каширське лісове господарство» Леонід Назаревич.

Читати також:

Яка погода чекає на мешканців Луцька та Волині у п’ятницю, 20 квітня

Яка погода чекає на мешканців Луцька та Волині у п’ятницю, 20 квітня

У п’ятницю у Волинській області буде хмарно.

Четвер, 19 квітня 2018

У Луцьку обговорюють питання реформування освіти

У Луцьку обговорюють питання реформування освіти

Два дні у нашому місті відбувається засідання секції Асоціації міст України з питань освіти в рамках проекту

Четвер, 19 квітня 2018

50 млн грн  спрямують на ремонт та відновлення доріг на Волині

50 млн грн спрямують на ремонт та відновлення доріг на Волині

Волинська митниця ДФС продовжує активну роботу щодо наповнення Державного бюджету та посідає шосте місце в рейтингу по Україні

Четвер, 19 квітня 2018

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: