today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
date_range

Субота, 17 березня 2018

Поділитись:

На Волині зростає кількість хибних викликів бригад екстреної аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Волиньгаз». В минулому році на номер «104» надійшло близько ста таких дзвінків.

В газорозподільній компанії обіцяють притягувати до відповідальності за неправдиві виклики, – повідомила IA ZIK фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «Волиньгаз» Оксана Швець.

За хибні виклики пожежно-рятувальної служби, поліції, швидкої медичної допомоги, аварійно-диспетчерської газової служби для всіх порушників закону передбачена адміністративна та карна відповідальність.

«Тих, хто раптом захоче пожартувати і викликати без потреби екстрену аварійно-диспетчерську бригаду «104» відповідно до закону в судовому порядку компанія ініціюватиме притягнення до адмінвідповідальності. Порушення статті 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення за «завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» тягне за собою накладення штрафу від 3 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», – говорить начальник аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Волиньгаз» Валентин Киричук.

Зловмиснику доведеться оплачувати всі витрати щодо виїзду представників аварійно -диспетчерської газової служби (витрати на паливно-мастильні матеріали, амортизаційні витрати, оплата праці співробітників та інше). А за хибне повідомлення неповнолітніх школярів нестимуть відповідальність їх батьки, яким доведеться відшкодовувати завдані збитки.

В опалювальний сезон на Волині фіксують найбільше аварійних викликів. В середньому за добу на одну бригаду припадає до 15 викликів, для порівняння: в неопалювальний період – наполовину менше. Реагування на аварійні виклики споживачів природного газу області забезпечує 15 аварійних бригад ПАТ «Волиньгаз».

У 2017 році зафіксовано майже 14 тисяч дзвінків на номер «104», а в 2016 році – понад 11 тисяч. Найбільше викликів надійшло від споживачів Луцького відділення – більше 4000, Володимир-Волинського відділення – майже 2300 і Ківерцівського – понад 2000.

Читати також:

Болі при вагітності: що означають і як їх зменшити

Болі при вагітності: що означають і як їх зменшити

Дізнайся, які болі при вагітності доставляють радість

Понеділок, 24 вересня 2018

Скільки можна зберігати продукти в морозилці – список

Скільки можна зберігати продукти в морозилці – список

Скільки цей шматок м'яса лежить у морозилці? Рік? Може, він уже зіпсувався і його варто викинути?

Понеділок, 24 вересня 2018

Як жити після розлучення з чоловіком? Поради психолога

Як жити після розлучення з чоловіком? Поради психолога

Психолог Ярослав Самойлов для Сегодня.Lifestyle розповідає, як пережити чорну смугу під назвою "розлучення"

Понеділок, 24 вересня 2018

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: