today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Головна arrow_forward arrow_forward

Поділитись:

41-річний громадянин Республіки Білорусь отримав штраф у розмірі 10 тис.200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строком на один рік за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Повідомляють патрульні у “Фейсбук”.

У грудні цього року патрульні Любешівського відділення поліції поблизу селища Любешів затримали нетверезого водія  “Volkswagen Golf”. Водій мав ознаки алкосп’яніння (із ротової порожнини було відчутно запах алкоголю, мова водія була невиразною та незмістовною, обличчя було почервоніле). На запитання чи вживав водій спиртні напої, останній відповів, що вживав та погодився пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою спеціального технічного засобу «Alkotest 6810». Результат тестування засвідчив факт перебування водія у стані алкогольного сп’яніння. 

Працівниками поліції оформлено адміністративні матеріали на водія автомобіля за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння (порушення п.2.9 «а» ПДР), відповідальність передбачена ч.1.ст. 130 КУпАП. У відповідності до ст. 221 КУпАП розгляд справи здійснено Любешівським районним судом у грудніі цього ж року та винесено рішення про накладення штрафу у розмірі 600 НМДГ, що становить 10 тис. 200 гривень та позбавлення права керування транспортними засобами на строк на 1 рік.

Читати також:

Чому сіль шкідлива?

Чому сіль шкідлива?

Сіль до такої міри була розрекламована як унікальний корисний продукт і підсилювач смаку

Понеділок, 21 січня 2019

Як уникнути похмілля?

Як уникнути похмілля?

У більшості з нас жодне свято не обходиться без алкоголю

Понеділок, 21 січня 2019

Користь від роздільного харчування!

Користь від роздільного харчування!

Основний сенс такого харчування – не можна змішувати білки і вуглеводи

Понеділок, 21 січня 2019

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: