today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Головна arrow_forward
date_range

Вівторок, 20 березня 2018

Поділитись:

Укотре цьогоріч відбулася зустріч учнів навчальних закладів Луцького району та працівників Луцької місцевої прокуратури. Щомісяця прокурори проводять такі зустрічі з підлітками, розповідаючи їм про особливості своєї роботи та кримінальну відповідальність неповнолітніх за вчинення злочинів. Повідомляє прес-служба прокуратури області.

Цього разу прокурор Луцької місцевої прокуратури Олександр Шпота завітав до учнів 9, 10 та 11 класів Піддубцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня.

З цікавістю вислухавши лектора, учні поставили йому величезну кількість запитань, на які отримали максимально вичерпні відповіді. Найбільшу цікавість підлітків зазвичай викликають особливості роботи прокурорів у боротьбі зі злочинністю та корупцією, проте з дитячою безпосередністю учні розпитують і про побутові аспекти життя працівників прокуратури.

Відверте спілкування у формі діалогу, упевнені прокурори  та педагоги, які завжди сприяють таким зустрічам своїх вихованців із правоохоронцями, сприяє не лише поширенню серед підлітків важливої інформації, але і впливає на підвищення рівня свідомості юних волинян та на зменшення злочинів у дитячому середовищі.

Читати також:

Корисні властивості соків прямого віджиму

Корисні властивості соків прямого віджиму

Соком називається рідкий харчовий продукт рідкої консистенції, що вживається у всіх країнах світу

П’ятниця, 18 січня 2019

Чим корисна оливкова олія?

Чим корисна оливкова олія?

«Сонячний продукт», «рідке золото», «еліксир довголіття» …

П’ятниця, 18 січня 2019

Чому на весіллі кричать гірко?

Чому на весіллі кричать гірко?

Така яскрава, радісна, важлива подія, як весілля, завжди залишає найприємніші враження не тільки у молодят, а й у їхніх батьків, друзів

П’ятниця, 18 січня 2019

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: