today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Головна arrow_forward arrow_forward
date_range

Вівторок, 24 квітня 2018

Поділитись:

23 квітня співробітники Управління ДСНС України у Волинській області та Волинської обласної організації Добровільного пожежного товариства провели для педагогів та персоналу дошкільних закладів тренінги з надання долікарської допомоги та проведення реанімаційних заходів умовному потерпілому. Заняття, що відбулися у рамках проекту міжнародної допомоги «Безпечне дитинство», рятувальники провели у луцькому закладі дошкільної освіти № 26 «Ялинка» та № 34 «Марічка». Повідомляє У ДСНС України у Волинській області.

Під час заняття у дитсадку «Марічка» важлива увага приділялася практичному відпрацюванню механізму проведення штучної вентиляції легенів та серцевої реанімації, які на спеціальному тренувальному манекені, що максимально відтворює анатомічні особливості людини, навчав проводити начальник медичної служби управління Петро Савчук.

Педагоги могли практично виконати усю послідовність дій при наданні долікарської допомоги потерпілому внаслідок надзвичайних ситуацій різного характеру.

У дитсадку «Ялинка», окрім навчання основам долікарської допомоги, йшлося про заходи пожежної безпеки. Зокрема працівники ДПТ пояснили принцип дії та продемонстрували порядок застосування вогнегасника як одного із найбільш ефективних первинних засобів пожежогасіння при виникненні загорань на початковій стадії.

0101.jpg

IMG_5325.JPG IMG_5328.JPG

 

Читати також:

Чому сіль шкідлива?

Чому сіль шкідлива?

Сіль до такої міри була розрекламована як унікальний корисний продукт і підсилювач смаку

Понеділок, 21 січня 2019

Як уникнути похмілля?

Як уникнути похмілля?

У більшості з нас жодне свято не обходиться без алкоголю

Понеділок, 21 січня 2019

Користь від роздільного харчування!

Користь від роздільного харчування!

Основний сенс такого харчування – не можна змішувати білки і вуглеводи

Понеділок, 21 січня 2019

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: