today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Головна arrow_forward
date_range

Субота, 03 березня 2018

Поділитись:

У Луцькій місцевій прокуратурі відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів, на якій обговорено стан протидії злочинності, в тому числі її організованим формам та з ознаками корупції за 2017 рік на території міста Луцька та Луцького району. Повідомляє прес-служба прокуратури області.

Інформуючи учасників наради про результати роботи за рік,керівник місцевої прокуратури Артур Томашевський зауважив, що на кінець 2017 року в місті Луцьку досягнуто зниження рівня злочинності, зокрема на 14,2% зменшилась кількість облікованих злочинів проти життя та здоров’я. На 15,3% вдалось досягти зменшення кількості облікованих злочинів проти власності. Суттєвого зменшилася кількість вчинених хуліганств, розбійних нападів, злочинів, вчинених у стані алкогольного сп’яніння, дорожньо-транспортних пригод.

На території Луцького району на 14,2%  досягнуто зменшення злочинів середньої тяжкості. Суттєво зменшилось число зареєстрованих злочинів проти власності, а це на 16,0%. Більшість кримінальних правопорушень цієї категорії складають крадіжки, вчинення яких також зменшено на 21,5%. На 57,1%  знизився рівень грабежів, на 57,5% знизився рівень шахрайств. На 17,8% зменшено кількість злочинів проти безпеки руху та експлуатації транспорту, а також на 26,7% злочинів щодо незаконного заволодіння транспортними засобами. На 57,1% зменшено кількість злочинів проти громадського порядку.

Водночас, вжиті заходи правоохоронними органами міста та району виявились недостатніми і на сьогодні суттєво не вплинули на вирішення усіх нагальних проблем з питань протидії злочинності в місті Луцьку та Луцькому районі.

Низький рівень їх розкриття, малоефективна робота оперативних підрозділів поліції щодо їх попередження на стадії готування, вказують на нагальну необхідність активізації такої роботи, підвищення її ефективності, у тому числі шляхом особистого контролю з боку керівників поліції.

Одним з першочергових завдань правоохоронної системи є забезпечення ефективної протидії корупційним злочинам у всіх сферах життєдіяльності суспільства, насамперед при використанні бюджетних коштів.

Неприпустимими є випадки самоусунення окремих працівників поліції від проведення або допущення формалізму при здійсненні індивідуально-профілактичної роботи з особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Таким чином, проблемні питання боротьби зі злочинністю, її організованими формами, корупцією, превентивної діяльності потребують комплексного вирішення правоохоронними органами міста Луцька та Луцького району.

Учасниками наради розроблено низку узгоджених заходів задля посилення протидії злочинності та утвердження законності і правопорядку в місті та районі.

Читати також:

Корисні властивості соків прямого віджиму

Корисні властивості соків прямого віджиму

Соком називається рідкий харчовий продукт рідкої консистенції, що вживається у всіх країнах світу

П’ятниця, 18 січня 2019

Чим корисна оливкова олія?

Чим корисна оливкова олія?

«Сонячний продукт», «рідке золото», «еліксир довголіття» …

П’ятниця, 18 січня 2019

Чому на весіллі кричать гірко?

Чому на весіллі кричать гірко?

Така яскрава, радісна, важлива подія, як весілля, завжди залишає найприємніші враження не тільки у молодят, а й у їхніх батьків, друзів

П’ятниця, 18 січня 2019

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: