today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Головна arrow_forward arrow_forward
date_range

Четвер, 19 квітня 2018

Поділитись:

Два дні у нашому місті відбувається засідання секції Асоціації міст України з питань освіти в рамках проекту “Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні”. До Луцька завітали начальники управлінь та відділів місцевих рад з питань освіти, представники органів державної влади, експерти. Повідомляє Відділ інформаційної роботи міської ради.

Відкриття заходу відбулося у залі засідань Луцької міської ради. Привітав гостей у нашому місті радник міського голови Ігор Поліщук. Він зауважив, що міська влада приділяє значну увагу питанню розвитку освітньої галузі. “Роль освіти у формуванні молоді відіграє вирішальну роль. Саме їм будувати нашу країну у майбутньому. У 2017 році ми з міського бюджету спрямували більше 37 мільйонів гривень на зміцнення матеріально-технічної бази садочків, шкіл та позашкільних закладів.

 
 
 
 

Ми, одними з перших в Україні, здійснили підняття заробітної плати тим працівникам закладів освіти, які цього не отримали внаслідок реформування галузі з державного бюджету. На це ми додатково у 2017 році спрямували 12 мільйонів гривень”, – додав він.

Також Ігор Поліщук зауважив, що у найближчих планах впровадження у Луцьку інклюзивного ресурсного центру.

Радник міського голови подякував працівникам освітньої галузі за роботу. Він наголосив, що вони демонструють гарні результати роботи.

 

Після вітального слова, учасник заходу перейшли до розгляду актуальних питань реформування галузі освіти.

Так, аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова поінформувала присутніх про зміни в законодавстві та стан місцевого самоврядування галузі освіти.

 
 

Також у порядку денному роботи й обговорення питання діяльність Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти з питань впровадження реформи освіти, ролі інклюзивно-ресурсних центрів у реалізації права на освіту дітей з особливими освітніми потребами, ролі Державної служби якості освіти України у забезпеченні якості освіти на місцевому рівні, досвіду та перспектив освіти міста Луцька.

Також сьогодні учасники заходу відвідають ДНЗ № 7 та НВК № 9 міста Луцька.

Читати також:

Чому сіль шкідлива?

Чому сіль шкідлива?

Сіль до такої міри була розрекламована як унікальний корисний продукт і підсилювач смаку

Понеділок, 21 січня 2019

Як уникнути похмілля?

Як уникнути похмілля?

У більшості з нас жодне свято не обходиться без алкоголю

Понеділок, 21 січня 2019

Користь від роздільного харчування!

Користь від роздільного харчування!

Основний сенс такого харчування – не можна змішувати білки і вуглеводи

Понеділок, 21 січня 2019

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: