today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Головна arrow_forward arrow_forward
date_range

Середа, 07 листопада 2018

Поділитись:

Конкурс, у якому визначать перевізника на маршруті №6 «Залізничний вокзал – село Брище» відбудеться у грудні.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 7 листопада, пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Члени виконкому ухвалили рішення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Як повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов, у зв’язку з необхідністю повторного проведення конкурсу на перевезення пасажирів за автобусним маршрутом № 6, враховуючи звернення перевізника А. Коровіцького виконком вирішив: оголосити конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування № 6 «Залізничний вокзал – село Брище».

Участь у конкурсі можуть брати міські автобуси категорії М3 класу I з екологічними показниками не нижче Євро-2. Перевізник, не пізніше ніж за два дні до дати проведення конкурсу, забезпечує наявність працездатного GPS-обладнання на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, з резервними включно, сумісного з протоколом роботи системи, що використовує Організатор на умовах невиключної ліцензії для виконання функцій моніторингу громадського транспорту м.Луцька, на підставі договору від 01.01.2016 № 01-0116 про надання права на користування об’єктами права інтелектуальної власності – програмно-апаратним комплексом «МАК» в м.Луцьку та оголошення зупинок громадського транспорту. На об’єкті конкурсу передбачається робота не менше одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Передбачений шлях за маршрутом у прямому та зворотному напрямках: Привокзальний майдан, Президента Грушевського, Винниченка, Словацького, Богдана Хмельницького (Глушець, Паркова), Ковельська, с.Княгининок, с.Брище (місця міжзмінного відстою на Привокзальному майдані та у с.Брище).

Документи на участь у конкурсі прийматимуть до 3 грудня, відбудеться конкурс 18 грудня.

Читати також:

Як зупинити випадіння волосся?

Як зупинити випадіння волосся?

Волосся дуже важлива складова в зовнішньому вигляді людини і кожен намагається максимально піклуватися про волосся і зберігати його здоров’я

Четвер, 17 січня 2019

Як заощадити на електроенергії?

Як заощадити на електроенергії?

Рано чи пізно всі замислюються про економію електрики

Четвер, 17 січня 2019

17 січня 2019 – гороскоп для всіх знаків зодіаку

17 січня 2019 – гороскоп для всіх знаків зодіаку

Астрологи розповіли, хто сьогодні почує неприємну правду, а на кого чекає несподівана звістка

Четвер, 17 січня 2019

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: