today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Головна arrow_forward arrow_forward
date_range

Середа, 07 листопада 2018

Поділитись:

Конкурс, у якому визначать перевізника на маршруті №6 «Залізничний вокзал – село Брище» відбудеться у грудні.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 7 листопада, пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Члени виконкому ухвалили рішення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Як повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов, у зв’язку з необхідністю повторного проведення конкурсу на перевезення пасажирів за автобусним маршрутом № 6, враховуючи звернення перевізника А. Коровіцького виконком вирішив: оголосити конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування № 6 «Залізничний вокзал – село Брище».

Участь у конкурсі можуть брати міські автобуси категорії М3 класу I з екологічними показниками не нижче Євро-2. Перевізник, не пізніше ніж за два дні до дати проведення конкурсу, забезпечує наявність працездатного GPS-обладнання на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, з резервними включно, сумісного з протоколом роботи системи, що використовує Організатор на умовах невиключної ліцензії для виконання функцій моніторингу громадського транспорту м.Луцька, на підставі договору від 01.01.2016 № 01-0116 про надання права на користування об’єктами права інтелектуальної власності – програмно-апаратним комплексом «МАК» в м.Луцьку та оголошення зупинок громадського транспорту. На об’єкті конкурсу передбачається робота не менше одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Передбачений шлях за маршрутом у прямому та зворотному напрямках: Привокзальний майдан, Президента Грушевського, Винниченка, Словацького, Богдана Хмельницького (Глушець, Паркова), Ковельська, с.Княгининок, с.Брище (місця міжзмінного відстою на Привокзальному майдані та у с.Брище).

Документи на участь у конкурсі прийматимуть до 3 грудня, відбудеться конкурс 18 грудня.

Читати також:

Як почистити біжутерію?

Як почистити біжутерію?

Практично будь-яка жінка любить прикраси, у тому числі біжутерію

Неділя, 18 листопада 2018

Сало. Корисні поради!

Сало. Корисні поради!

Пристрасть українців до сала увійшла і до народних легенд, і до народного гумору. Але погодьтеся, кожний жарт є жартом лише до певної міри.

Неділя, 18 листопада 2018

Ретельне пережовування їжі допоможе схуднути!

Ретельне пережовування їжі допоможе схуднути!

Чим ретельніше ви пережовуєте їжу-тим тонше ваша фігура

Неділя, 18 листопада 2018

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: