today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Головна arrow_forward
date_range

П’ятниця, 02 березня 2018

Поділитись:

У Луцькій ЗОШ №3 відбулася презентація виставки коренепластики любомльського журналіста, літератора Володимира Філіпчука «Дивись у корінь». Відкрив її та провів імпровізований урок на тему лісу прес-секретар Волинського ОУЛМГ Сергій Цюриць. Повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Розповідь про Володимира Філіпчука та його вироби була збагачена історіями про появу цих деревотворів та роздумами про ліс, його красу, яку потрібно вміти бачити та оберігати. Мистецькі витвори із дивовижних коренів, зроблені любомльчанином, повертають людську уяву і до фольклорних мотивів та міфологем драми Лесі Українки «Лісова пісня» з її незвичними, а часто й невидимими для людського ока персонажами. Вироби народного умільця розбудили уяву школярів, тож вони мали можливість пофантазувати на теми Лесиних героїв, а заодно поговорили про феномен поліської природи, де ліс займає найпочеснішу нішу. Адже саме Леся Українка звернулася до проблеми збереження екології природи, дуже ретельно виписала образ чи не найпершого українського лісівничого – дядька Лева, що беріг не тільки дерева, а й розумів невидимий лісовий світ, оберігав його.

Щодо самої виставки. До творення незвичних «лісових персонажів» у пущах Любомльщини долучилися час, дощі, мороз, вода, мурашиний народ, жуки, комахи і лиш останні «розпізнавальні штрихи» додав митець-природолюб. Ці дивовижні роботи із коріння, сучків, смолянистих неперетлілих «ребер» сосон, осередь дуба, граба, ліщини будять уяву, закликають у світ прадавніх міфічних лісових істот чи й сьогодення.

Нагадаємо, що відкриття цієї виставки відбулося в галереї обласного науково-методичного центру культури, тепер із нею ознайомилися учні та вчителі Луцької ЗОШ №3, а далі вона помандрує в Шацький лісовий коледж дарувати позитивні емоції, радість та навчати бережливому ставленню до навколишнього середовища.

Читати також:

Яка погода чекає на мешканців Луцька та Волині у п’ятницю, 20 квітня

Яка погода чекає на мешканців Луцька та Волині у п’ятницю, 20 квітня

У п’ятницю у Волинській області буде хмарно.

Четвер, 19 квітня 2018

У Луцьку обговорюють питання реформування освіти

У Луцьку обговорюють питання реформування освіти

Два дні у нашому місті відбувається засідання секції Асоціації міст України з питань освіти в рамках проекту

Четвер, 19 квітня 2018

50 млн грн  спрямують на ремонт та відновлення доріг на Волині

50 млн грн спрямують на ремонт та відновлення доріг на Волині

Волинська митниця ДФС продовжує активну роботу щодо наповнення Державного бюджету та посідає шосте місце в рейтингу по Україні

Четвер, 19 квітня 2018

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: