today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Головна arrow_forward arrow_forward
date_range

Вівторок, 24 квітня 2018

Поділитись:

Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради спільно з державним підприємством «Навчально-консультаційний центр по туризму» та за підтримки Всеукраїнської асоціації гідів та ГО «Молодіжна платформа» розпочали реалізацію проекту фахової підготовки екскурсоводів Луцька — Школа екскурсоводів. Повідомляє Управління туризму та промоції міста.

20 – 21 квітня відбулись її перші заняття. 19 активних лучан захоплено слухали лекції викладачів-практиків і професіоналів галузі туризму та екскурсійної діяльності.

Програма курсу розроблена із дотриманням усіх стандартів навчання EN 15565, до того ж частину занять для наших слухачів проводитиме викладач- методист курсу методики проведення екскурсій – тренер WFTGA (Всесвітньої федерації асоціацій туристичних гідів).

Окрім методики учні отримають знання з історії Луцька, дізнаються про його архітектуру та археологію, спілкуватимуться із краєзнавцями.

Партнерами проведення школи у Луцьку стали також Волинський краєзнавчий музей та Адміністрація державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку, а тому частина занять відбуватиметься на базі музеїв та Луцького замку.

Головною метою проекту є сприяння розвитку галузі туризму в Луцьку шляхом підготовки кваліфікованих кадрів для супроводу туристів.

Навчання у школі триватимуть 2,5 місяці. Кожен учасник школи повинен оволодіти навиками підготовки та проведення пішохідної оглядової екскурсії містом та розробити власну авторську екскурсію. Після закінчення школи учні отримають сертифікати Навчально-консультаційного центру по туризму та управління туризму та промоції міста.

Читати також:

13 грудня 2018 – гороскоп для всіх знаків зодіаку

13 грудня 2018 – гороскоп для всіх знаків зодіаку

Астрологи розповіли, хто сьогодні почує неприємну правду, а на кого чекає несподівана звістка

Четвер, 13 грудня 2018

13 грудня – свята, іменини, народні прикмети, день в історії

13 грудня – свята, іменини, народні прикмети, день в історії

Свята, іменини, народні прикмети, день в історії

Четвер, 13 грудня 2018

Як чистити печериці?

Як чистити печериці?

Печериці одні із самих популярних грибів у світі, які вживають в їжу

Середа, 12 грудня 2018

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

Онлайн вітрина

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: