today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Головна arrow_forward arrow_forward
date_range

П’ятниця, 30 листопада 2018

Поділитись:

Депутати міської ради затвердили програму розвитку інформаційної системи містобудівного кадастру на території міста Луцька на 2019-2020 роки, яка сприятиме розвитку та функціонуванню містобудівного кадастру у Луцьку на базі сучасних геоінформаційних технологій. Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, становить 2 мільйони 750 тисяч гривень.

Про це йшлося 29 листопада під час засідання 49 сесії міської ради, пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Метою програми є забезпечення на території Луцька проведення єдиної політики у сфері містобудування та архітектури, удосконалення містобудівної діяльності, в тому числі шляхом розвитку та модернізації автоматизованої геоінформаційної системи містобудівного кадастру, яка дасть можливість забезпечити органи управління, проектні установи, зацікавлені організації та особи актуальною і об’єктивною інформацією про дійсний стан і статус об’єктів землекористування та нерухомості, зміни їх характеристик, функціонального використання, результатів економічної оцінки, метричні дані тощо.

Зазначимо, що за період з 2014 по 2018 роки в рамках раніше прийнятих програм побудована сучасна геоінформаційна система, здійснюється постійна актуалізація інформаційних даних містобудівної документації, містобудівних умов та обмежень, будівельних паспортів, паспортів прив’язок тимчасових споруд, об’єктів культурної спадщини, земельних ресурсів, природно-заповідного фонду тощо.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, становить 2 мільйони 750 тисяч гривень.

Читати також:

Як розтягнути взуття в домашніх умовах?

Як розтягнути взуття в домашніх умовах?

Зовсім не обов’язково відмовлятися від нової пари туфель, через те, що вона вам тисне, адже вирішити цю проблему не так вже й складно

Вівторок, 11 грудня 2018

Як влаштовувати розвантажувальні дні?

Як влаштовувати розвантажувальні дні?

Літо – саме час для того, щоб очистити організм, а заодно і скинути пару зайвих кілограм. Розвантажувальні дні простіше і корисніше влаштовувати в літ

Вівторок, 11 грудня 2018

Корисні властивості соків прямого віджиму

Корисні властивості соків прямого віджиму

Соком називається рідкий харчовий продукт рідкої консистенції, що вживається у всіх країнах світу

Вівторок, 11 грудня 2018

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

Онлайн вітрина

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: