today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Головна arrow_forward
date_range

Понеділок, 19 березня 2018

Поділитись:

Представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, політичних партій, громадських організацій, медіа, виборчих комісій та органів державного реєстру виборців Волині запрошують взяти участь у тренінгу “Рівноправне партнерство чоловіків та жінок для демократичного розвитку країни”, котрий відбудеться в рамках ініціативи MALE – Альянсу рівноправного партнерства чоловіків та жінок у Луцьку 31 березня – 1 квітня 2018 року. Повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Варто зауважити, що MALE – це перший у своєму роді навчальний модуль, який зосереджує увагу на залученні чоловіків-партнерів задля утвердження рівноправного партнерства чоловіків та жінок вдома, в громадах та на інституційному рівні. Тож, задля забезпечення гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок у виборчому процесі.

Відтак, усім, хто бажає долучитися до навчання, необхідно до 19 березня поточного року включно заповнити анкету, перейшовши за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScY9L00LeXeWvIcT5-v2OPohvZF-8ox2FM6-q-zDEdzZDfLRg/viewform. Відбір учасників тренінгу відбуватиметься за конкурсним принципом. Про його ж результати повідомлять до 26 березня 2018 року.

Щодо дводенного тренінгового модулю, то він міститиме, але не обмежуватиметься такими питаннями як: огляд гендерної рівності, гендерні стереотипи, участь жінок у політиці, гендерні квоти, комунікація та переговори, побудова партнерських відносин.

Під час тренінгу основну увагу зосередять на практичних заняттях, роботі в «малих групах» та аналізі проблемних питань і бар’єрів рівноправного партнерства чоловіків та жінок. За результатами проходження навчання учасники/учасниці, які складуть фінальний тест, отримають сертифікати про проходження курсу.

Разом із тим, участь у тренінгу безкоштовна. Більш того, організатори забезпечують харчування учасників навчання, роздаткові матеріали та компенсацію витрат на проїзд. Слід наголосити, однак, що сертифікати та відшкодування проїзду учасники/учасниці отримають лише у разі 100% присутності на навчанні впродовж двох днів.

З детальнішою програмою тренінгу можна ознайомитись, перейшовши за посиланням: https://issuu.com/dz_diana/docs/_____________-1-1.

 

Читати також:

Корисні властивості соків прямого віджиму

Корисні властивості соків прямого віджиму

Соком називається рідкий харчовий продукт рідкої консистенції, що вживається у всіх країнах світу

П’ятниця, 18 січня 2019

Чим корисна оливкова олія?

Чим корисна оливкова олія?

«Сонячний продукт», «рідке золото», «еліксир довголіття» …

П’ятниця, 18 січня 2019

Чому на весіллі кричать гірко?

Чому на весіллі кричать гірко?

Така яскрава, радісна, важлива подія, як весілля, завжди залишає найприємніші враження не тільки у молодят, а й у їхніх батьків, друзів

П’ятниця, 18 січня 2019

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: