today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Головна arrow_forward arrow_forward
date_range

Середа, 07 листопада 2018

Поділитись:

Проект рішення виконкому про вартість проїзду в луцьких автобусах, що працюють на міських маршрутах загального користування планують розглянути до кінця року.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 7 листопада, пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Члени виконкому ухвалили рішення про доповнення до рішення виконкому від 15.11.2017 № 699-1 «Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік».

У зв’язку із зверненнями підприємств, що здійснюють перевезення пасажирів автобусами на міських маршрутах загального користування, щодо збільшення тарифу на послуги з перевезення пасажирів, в основний план діяльності з підготовки регуляторних актів на 2018 рік внесуть проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про вартість проїзду ав автобусах, що працюють на міських маршрутах загального користування».

Цей проект рішення є регуляторним актом і має пройти визначену чинним законодавством процедуру. Метою ухвалення проекту рішення є встановлення економічно обґрунтованого тарифу на послуги з перевезення пасажирів в автобусах, що працюють на міських маршрутах загального користування.

Читати також:

Як почистити біжутерію?

Як почистити біжутерію?

Практично будь-яка жінка любить прикраси, у тому числі біжутерію

Неділя, 18 листопада 2018

Сало. Корисні поради!

Сало. Корисні поради!

Пристрасть українців до сала увійшла і до народних легенд, і до народного гумору. Але погодьтеся, кожний жарт є жартом лише до певної міри.

Неділя, 18 листопада 2018

Ретельне пережовування їжі допоможе схуднути!

Ретельне пережовування їжі допоможе схуднути!

Чим ретельніше ви пережовуєте їжу-тим тонше ваша фігура

Неділя, 18 листопада 2018

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: