today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Головна arrow_forward arrow_forward
date_range

Четвер, 19 квітня 2018

Поділитись:

Протягом січня-березня 2018 року платникам податків Волині відшкодовано 135 мільйонів гривень податку на додану вартість. Про це в ефірі програми «На часі» ТРК «Аверс» повідомила начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук. Повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

«Всі заявлені до відшкодування суми відображаються в Електронному реєстрі відшкодування ПДВ. Залишки невідшкодованого ПДВ за попередні періоди, які  знаходяться у судовому оскарженні  та бюджетне відшкодування по яких не підтверджено за результатами перевірок, потрапляють у Тимчасовий реєстр заяв про повернення сум бюджетного відшкодування. В Тимчасовому реєстрі перебуває залишок невідшкодованого ПДВ юридичним особах  – 9,7 мільйона гривень», – розповіла керівник волинських фіскалів.

Водночас Світлана Савчук наголосила, що 92 відсотки від заявлених сум ПДВ юридичними та підприємцями – фізичними особами перевіряються камерально.

«Електронний реєстр відшкодування ПДВ – це реальна допомога наших суб’єктам господарювання. Ця електронна система працює в хорошому режимі. Щомісяця наші суб’єкти господарювання отримують бюджетне відшкодування, затримок немає. Передбачені перевірки ми проводимо у визначені терміни»,  – підсумувала Світлана Савчук.

Довідково: волинські суб’єкти господарювання у 2018 році заявили до бюджетного відшкодування на рахунок платника у банку 147,1 мільйона гривень ПДВ. Зокрема, юридичні особи – 128,9 мільйона гривень,  підприємці -фізичні особи – 18,2 мільйона гривень.

Читати також:

Чому сіль шкідлива?

Чому сіль шкідлива?

Сіль до такої міри була розрекламована як унікальний корисний продукт і підсилювач смаку

Понеділок, 21 січня 2019

Як уникнути похмілля?

Як уникнути похмілля?

У більшості з нас жодне свято не обходиться без алкоголю

Понеділок, 21 січня 2019

Користь від роздільного харчування!

Користь від роздільного харчування!

Основний сенс такого харчування – не можна змішувати білки і вуглеводи

Понеділок, 21 січня 2019

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: