today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Головна arrow_forward
date_range

Середа, 21 березня 2018

Поділитись:

Центр обслуговування клієнтів ПАТ “Волиньгаз” у місті Луцьку започаткував нову традицію – День відкритих дверей для волинських споживачів природного газу. Цьогоріч із нагоди Міжнародного дня клієнта, 19 березня до ЦОКу першими на екскурсію завітали представники ЗМІ. Про це повідомляє ПАТ «ВОЛИНЬГАЗ».

Журналісти мали можливість більше дізнатись про специфіку роботи менеджерів Центру обслуговування клієнтів, ознайомитись із сучасними сервісами компанії та поспілкуватися з керівником управління клієнтського сервісу газорозподільної компанії Юрієм Петруком.

Центр обслуговування клієнтів Регіональної газової компанії ПАТ “Волиньгаз” у місті Луцьку працює  за європейськими стандартами. Тож, тут чекають і на старшокласників, і студентів, і представників різних установ та організацій, які можуть прийти на екскурсію. Менеджери ЦОКу помітили, що молодь більше тепер допомагає батькам, дідусям чи бабусям освоювати сучасні сервіси, тому раді навчати різні категорії споживачів  як користуватися онлайн-сервісами газової компанії.

Фахівці підкажуть усім бажаючим як можна онлайн оплачувати за природний газ і контролювати всі нарахування, зареєструвавшись  в “Особистому кабінеті” на сайті 104.ua, а також проконсультують із усіх газових питань.  Клієнти зможуть за лічені хвилини, оперативно перевіряти стан свого особового рахунку, вносити показання лічильника газу, простежувати хронологію попередніх обсягів споживання та оплат у відповідному розділі, а ще дізнаватися про зміни тарифу.

“Журналісти, зокрема, зацікавились за яким принципом зараз в Україні функціонує ринок газу для фізичних та юридичних осіб і чого чекати в майбутньому. Відповідно до чинного законодавства, зокрема, Кодексу газорозподільних мереж, на електронній платформі ProZorro юридичні особи можуть купувати газ у будь-якого постачальника природного газу, обираючи відповідні переваги: ціна чи якість. В області торік “Волиньгаз Збут” переміг у 97% тендерів ProZorro. А для побутових споживачів рентабельність закладена відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України і ціна реалізації природного газу разом із транспортною складовою становить 6,9579 грн. за 1 куб. м. Вона незмінна з 1 квітня 2017 року, – розповідає начальник управління клієнтського сервісу ПАТ “Волиньгаз” Юрій Петрук. –  Україна впевнено крокує до Європи, тому найближчим часом можемо перейти й до ринку газу для фізичних осіб. Це означає, що побутові споживачі зможуть самі обирати постачальника природного газу з яким їм буде зручно працювати”.

ПАТ “Волиньгаз” уже кілька років поспіль активно  розвиває клієнтський сервіс, робить акцент на якість надання послуг споживачам природного газу. Функціонує “Особистий кабінет” для юридичних і фізичних осіб, смс-інформування та Контакт-центр, який працює для споживачів природного газу без вихідних за номерами: (0332) 280-104 і (067) 33 39 104. Для клієнтів організовує акції. Торік, сучасні смартфони виграли двоє лучан, надіславши показання лічильника газу на короткий номер 7104. Зручність дистанційних сервісів високо оцінюють мешканці районів і віддалених сіл.

Довідка. 34 тисячі клієнтів “Волиньгазу” зареєструвались в “Особистому кабінеті”. Пік реєстрації на сайті 104.ua фахівці зафіксували  в грудні 2017 року. Саме першого місяця зими, коли компанія вперше провела День клієнта, майже 2 тис споживачів газу з Волині стали новими користувачами веб-ресурсу. Загалом, торік споживачі природного газу скористались сервісами “Волиньгазу”  близько 240 тис. разів. 

 

Читати також:

Як мотивувати персонал компанії на понаднормову роботу?

Як мотивувати персонал компанії на понаднормову роботу?

У багатьох компаніях часто виникає потреба в понаднормовій роботі співробітників

Середа, 19 грудня 2018

У Луцьку до Дня святого Миколая для дітей провели заходи із професійної орієнтації

У Луцьку до Дня святого Миколая для дітей провели заходи із професійної орієнтації

Одним із видів проведення професійної орієнтації для учнівської молоді є організація майстер-класів

Середа, 19 грудня 2018

Липовий чай – користь та лікування

Липовий чай – користь та лікування

Липовий чай – це смачний і разом з цим дуже корисний напій

Середа, 19 грудня 2018

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

Онлайн вітрина

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: