today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
date_range

П’ятниця, 05 жовтня 2018

Поділитись:

Купівля вагів перший крок до схуднення. Більшість людей які мають ваги піклуватися про свою вагу. Ну тут відразу виникає питання які ваги краще вибрати механічні або електронні?

Механічні підлогові ваги відживають свій час, у продажу їх можна побачити все рідше. І цьому є своя причина, по перше різниця в ціні між механічними і електронними вагами невелика і тому все більше людей купують електронні ваги.

По друге електронні ваги точніші. До прикладу, якщо механічність ваги дають похибку 0,5- 1 кг, то у електронних вона складає  0,1-0,3 кг.

Третє електронні ваги, володіють рядом приємних і корисних функцій. Наприклад електронні ваги можуть демонструвати різницю між вашими зважуваннями, також вони запам’ятовують ваші всі зважування і можуть побудувати графік вашої ваги.

І на останок, вимірювати вагу потрібно в один і той же час, тому що Ваша вага впродовж дня може змінюватися на кілька кг. Кращим варіантом буде, перевіряти свою вагу з ранку.

Читати також:

На Волині згоріло приміщення лікарні

На Волині згоріло приміщення лікарні

В ніч з 18 на 19 жовтня пожежа знищила будівлю колишньої іваничівської лікарні

П’ятниця, 19 жовтня 2018

Як зупинити випадіння волосся?

Як зупинити випадіння волосся?

Волосся дуже важлива складова в зовнішньому вигляді людини і кожен намагається максимально піклуватися про волосся і зберігати його здоров’я

П’ятниця, 19 жовтня 2018

Коментарі:

0 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: