today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація

Поділитись:

Виготовлення, доставка і установка пам’ятників

Договірна

Зв'язок з продавцем

Опис

Виготовлення надгробних пам’ятників – це трудомісткий процес, що вимагає певних знань і досвіду. Це розуміють фахівці компанії «Атрибут», які вже багато років створюють високоякісні та довговічні пам’ятники з граніту та пам’ятники з габро. Вони вкладають душу в кожний виріб, тому й створюють справжні витвори мистецтва, які здатні увіковічити пам’ять про померлу людину.

Наш вибір матеріалів впав на граніт та габро, тому що вони мають унікальні фізико-хімічні властивості. Вони гарно обробляються та поліруються, не втрачають свій первозданний вигляд і блиск довгий час. Матеріали не псуються від несприятливих погодних умов, тому дощі, зливи та заметілі їм не страшні. Вони є ідеальними для виготовлення пам’ятників, оскільки вироби виходять досить елегантні та довговічні.

Компанія «Атрибут» виготовляє і встановлює пам’ятники “під ключ”: створення проекту, виготовлення, доставка та устанавка. Професіоналам компанії під силу завдання будь-якої складності: одинарні, подвійні, потрійні пам’ятники і навіть цілі меморіальні комплекси. Вони відповідально ставляться до виготовлення кожного пам’ятника і враховують кожне побажання замовника. Це в сукупності гарантує високий рівень якості виконаних робіт.

Приймаємо замовлення від клієнтів із Західної України (Волинська область, Львів, Рівне та інші). Гарантуємо оперативність виробництва, високу якість продукції і адекватні ціни. Детальніше про умови співпраці ви можете дізнатися за контактними номерами.

Інші пропозиції підприємства

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: