date_range

Дата  Время

Всі рубрики   

Стара Вижівка, вул. Незалежності, 83

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб Вихідний -
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

ПП Савчук Олександр Матвійович

Тільки дерев'яний дім може подарувати Вам лагідне тепло взимку, приємну прохолоду спекотного літа та чисте повітря, наповнене ароматами «сонячної» волинської сосни.

Стара Вижівка, вул. Незалежності, 83

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб Вихідний -
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

Опис

Виготовляємо за індивідуальними проектами з оциліндрованого бруса O 180-220мм

  • Дерев’яні будинки
  • Лазні
  • Альтанки
  • Котеджі з дерева та інше

Дерево – неперевершений будівельний матеріал, подарований природою для людства.Впродовж тисячоліть деревина,і вироби з неї, слугують людству. Неможливо уявити  сучасне і майбутнє життя людини на Землі без використання деревини.

Дерев’яний дімкотеджлазня, виготовлений за класичною технологією з оциліндрованого бруса, отриманого із пахучої сосни чудового волинського  лісу, який протягом віків , розкинувши свої зелені  шати  на берегах тихих річок і чистих озер ,вбирав в себе енергію Сонця і силу Землі.Чи може людина перебуваючи  у таких будівлях почуватися більш природньо і комфортно? Звичайно, що ні. 

Тільки дерев’яний дім може подарувати Вам лагідне тепло взимку, приємну прохолоду спекотного літа та чисте повітря, наповнене ароматами «сонячної» волинської сосни, а можливостями архітектурних форм і своєю природною текстурою деревини принести Вам справжнє естетичне задоволення.

Фотогалерея

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

Ми на карті

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: