date_range

Дата  Время

Всі рубрики   

Контакти підприємства

(097) 246 06 06
(095) 863 94 00

м. Луцьк, вул. Грабовського, 5

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб Вихідний -
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

Профнастил (профлист)

від 128 грн

Контакти підприємства

(097) 246 06 06
(095) 863 94 00

м. Луцьк, вул. Грабовського, 5

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб Вихідний -
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

Опис

Технічний прогрес не стоїть на місці, з кожним роком на ринку будівельних матеріалів розробляються нові технології і виробляються вдосконалені покрівельні матеріали, часто універсальні в своєму застосуванні. Саме таким матеріалом є профнастил, який підходить як для установки покрівлі, так і для покриття фасаду і установки огороджувальних конструкцій. Також не варто забувати про застосування профнастила у створенні несучих конструкцій.

Профільований лист займає одне з перших місць за популярністю серед сучасних покрівельних та облицювальних матеріалів. Це дуже зручний і довговічний матеріал з широким колом застосування. Профнастил (профлист) – це профільований (гофрований) металевий лист з оцинкованої сталі з нанесеним декоративно-захисним полімерним покриттям або ж без нього. Гофрований вид профілю сприяє спрямованому стоку води, дана характеристика  матеріалу дозволяє зберегти його в ідеальному стані довгі роки. Профнастил використовують в будівництві, як похилої, так і плоскої покрівлі. Явною перевагою профнастилу перед іншими покрівельними матеріалами є різноманітність форм профілю та кольорового покриття.
Виробництво профнастилу здійснюється на імпортному профілюючому обладнанні методом холодної деформації сталевих листів. Використовуються спеціальні ролики, які формують ребра жорсткості. Мало кому відомо, що крім традиційної трапецієвидної форми, існує ще й хвилястий профнастил. Кольорове полімерне покриття виводить цей матеріал на якісно новий щабель. Крім естетичної складової, воно є додатковим захистом сталевого листа від корозії.

Фотогалерея

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

Інші пропозиції підприємства

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: