date_range

Дата  Время

Інформаційний онлайн-довідник бізнесу Волині

Всі рубрики   

(050) 014 43 77
(067) 898 37 51

м. Луцьк, вул. Конякіна, 18а

Луцький район, с. Рованці, вул. Європейська, 16

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб Вихідний -
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

Школа іноземних мов “Джерело”

Школа іноземних мов «Джерело» пропонує сучасні мовні курси, розроблені за спеціальними програмами

(050) 014 43 77
(067) 898 37 51

м. Луцьк, вул. Конякіна, 18а

Луцький район, с. Рованці, вул. Європейська, 16

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб Вихідний -
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

Опис

В сучасному світі знання іноземних мов це не розкіш, а необхідність. Мовні навички знадобляться для подорожей закордон, вони потрібні для успішного навчання та хорошої роботи. Так, для роботодавців цінність працівника зростає в декілька разів, якщо останній володіє однією чи кількома іноземними мовами. Тож якщо ви ще досі не оволоділи хоча б однією іноземною мовою, не зволікайте.

Школа іноземних мов «Джерело» пропонує сучасні мовні курси, розроблені за спеціальними програмами для різних вікових категорій:

  • для школярів
  • для студентів
  • для дорослих

Пропонуємо також вивчення мови для подорожей. 

Ми складемо для вас індивідуальний план відвідування. Кожна програма є індивідуальною та відрізняється між собою. При розробці кожної програми враховується ціль, для якої людина вивчатиме мову. На курсі «загальна англійська» закладається мовний фундамент. Якщо англійська вам потрібна для спілкування, то краще оберіть заняття з розмовної англійської. Ця програма передбачає відпрацюванням базових комунікативних навичок, правил. На цих заняттях ви зможете значно розширити свій словниковий запас. Хочете читати англомовну пресу та літературу в оригіналі? В цьому вам допоможе програма «індивідуального читання». На таких заняттях викладач допоможе вам розібратися у складних комунікативних інструкціях, після чого перевірить ваше розуміння прочитаного.

У школі іноземних мов «Джерело» ви можете вивчати мову у невеличких групах (від двох до шести осіб). Це дозволить викладачу приділити достатньо увагу кожному учаснику програми

Відео

Фотогалерея

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

Ми на карті

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: