date_range

Дата  Время

Всі рубрики   

(066) 878 83 31
(098) 589 70 85

м. Луцьк, просп. Волі, 6, оф. 9 ( 1 пов.)

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 19:00 Без перерви
Сб 9:00 - 15:00 Без перерви
Нд 9:00 - 15:00 Без перерви

Поділитись в соцмережах:

Тепла підлога ✔️ ПП “Сучасне тепло”

Монтаж систем опалення, та водопостачання. Сервіс гарантія

(066) 878 83 31
(098) 589 70 85

м. Луцьк, просп. Волі, 6, оф. 9 ( 1 пов.)

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 19:00 Без перерви
Сб 9:00 - 15:00 Без перерви
Нд 9:00 - 15:00 Без перерви

Поділитись в соцмережах:

Опис

ПП «Сучасне тепло» є офіційним дилером у Волинський області таких вiдомих виробників Nexans. ( Норвегія) , WARM ( Німеччина) , PROFITHERM ( Польща) , PROFITHERM Eco ( Україна).

Компанія  «Сучасне тепло»  зарекомендувала себе на Волинському ринку електрообігріву як надійний партнер з продажу та встановлення продукції :

  • тепла підлога
  • системи сніготанення
  • антиткригові системи (системи антиобледенніння)
  • системи обігріву трубопроводів
  • системи захисту від промерзання грунту
  • система захисту від потопів «Аквасторож»
  • інфрачервона плівка

Монтаж систем опалення, та водопостачання. Сервіс гарантія

Система “Тепла підлога” не займає корисну площу приміщення, як громіздкі опалювальні секції. Тепло рівномірно розподіляється по усьому приміщенню, створюючи комфортну для людини температуру. Більше того, Вам ніколи не доведеться стирати з різних частин системи пил, і ви зможете використати увесь вільний простір кімнати на власний розсуд. Установка електронного термостата дозволяє вибрати потрібний температурний режими регулює споживання електроенергії, зводячи його до мінімуму.

Системи для танення снігу і льоду призначені для захисту конструкцій будівлі, покрівлі і водостічних труб від ушкоджень взимку період, а так само від утворення бурульок і пов’язаною з ними небезпекою падіння на людей і транспортні засоби. Завдяки системам сніготанення стало можливим оберігати фасади, жолоби і водостоки від руйнування.

Щоб запобігти утворенню бурульок, в ринві можна встановити нагрівальні системи Nexans. Цей нагрівальний кабель для розтоплення снігу простий в управлінні і дуже економічний завдяки термостату, який контролює обігрів і включає систему лише тоді, коли це необхідно.

«Аквасторож» – система захисту від затоплення квартир. «Аквасторож»- це інноваційний продукт для захисту від затоплення квартир та інших приміщень. «Аквасторож» автоматично перекриває холодну та гарячу воду при затопленні квартири.

  • Вигідні ціни
  • Якісні матеріали
  • Професійні майстри

За 6 років успішної роботи були виконані кілька сотень замовлень по проектуванню і монтажу систем кабельного опалення в житлових і промислових будівлях. Кваліфіковані фахівці компанії із задоволенням проконсультують Вас з питань, що виникають в процесі роботи. Ми переконані, що найкращий вид реклами – це хороші відгуки наших клієнтів, тому докладаємо всіх зусиль для того, щоб кожен замовник залишився задоволений роботою з нами.

Відео

Фотогалерея

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

Ми на карті

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: