date_range

Дата  Время

Інформаційний онлайн-довідник бізнесу Волині

Всі рубрики   

(099) 702 74 25
(0332) 78 87 47
(067) 958 57 24
(099) 702 74 25

м. Луцьк, вул. Конякіна, 9

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб Вихідний -
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

Теплотехнологія ✔️ монтаж комунікацій та інженерних мереж

Пропонує повний комплекс послуг, що включають продаж кондиціонерів, проектування систем вентиляції та кондиціонування, їх якісний монтаж, технічне і сервісне обслуговування

(099) 702 74 25
(0332) 78 87 47
(067) 958 57 24
(099) 702 74 25

м. Луцьк, вул. Конякіна, 9

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб Вихідний -
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

Опис

«Теплотехнологія» – інженерне підприємство, що надає комплекс послуг з проектування, комплектації та монтажу інженерно-технічних мереж житлових, промислових та адміністративних будівель будь-якої складності в Луцьку, на Волині та за її межами. Наші фахівці допоможуть створити ідеальний мікроклімат та комфортне мешкання у Вашому будинку. Починаючи з проекту та закінчуючи сервісним обслуговуванням об’єкту, ми гарантуємо найвищу якість наших робіт. Наша компанія є партнером таких виробників устаткування і матеріалів для інженерних мереж як Vaillant, Viessmann, Kermi, Korado, Wilo, Grundfos, та багато інших. Це устаткування дозволяє створювати надійні системи опалювання, водопостачання, водовідведення і, що найважливіше, нести за них відповідальність. Дилерські угоди з виробниками і представниками виробників дозволяють запропонувати конкурентно-здатні ціни на ринку опалювальної і вентиляційної техніки.

Зокрема здійснюємо послуги з комплектації, монтажу та сервісного обслуговування систем:

  • вентиляції
  • кондиціювання
  • теплових насосів 
  • очистки води
  • пилевидалення
  • опалення
  • каналізації
  • водопостачання
  • автоматизованого поливу тощо

Здійснюємо проектування і монтаж теплових насосів. Співпрацюємо з передовими світовими виробниками теплових насосів: Vaillant, Buderus, Viessmann, Hitachi, Mycond Neoclima та іншими.

Підприємство “Теплотехнологія” — офіційний дилер заводу-виробника камінних топок “Жарко”, що випускає “Жарко AIR” і “Жарко AQUA” з водяним контуром, з котлової сталі, виготовлені на високотехнологічному сучасному обладнанні.

Пропонуємо великий вибір систем електрообігріву.

Підприємство пропонує своїм клієнтам комплекс послуг, які включають проектування систем вентиляції та кондиціонування, їх якісний монтаж, а також подальше технічне і сервісне обслуговування в Луцьку, на Волині та за її межами.

Здійснюємо проектування, постачання і монтаж систем водоочищення для промислових і побутових потреб. Пропонуємо найпоширеніші методи очистки води: знезалізнення, пом’якшення, адсорбцію і знезараження, а також великий вибір водоочисного обладнання провідних світових виробників.

“Теплотехнологія” здійснює сервісне обслуговування вентиляційного і теплотехнічного  обладнання: котлів, кондиціонерів, інженерних систем будинків, котеджів, дач тощо.

Заощадити Ваш час по догляду за ділянкою дозволять автоматичні системи поливу. Вони забезпечують необхідною вологою всі зелені рослини, даючи їм сили і енергії для росту.

Якщо декоративні рослини потребують індивідуального підходу, добрив і постійного нагляду, то газонній траві необхідна лише волога, якою її повноцінно забезпечують системи автоматизованого поливу.

Фотогалерея

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

Ми на карті

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: