today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація

Поділитись:

Металочерепиця

від 130 грн

Зв'язок з продавцем

Опис

Дах – це “голова” будівлі. Від її естетичного вигляду, міцності і стійкості залежить затишок в будинку. Краса, довговічність і надійність даху визначаються відповідним покрівельним матеріалом, укладеним на ній. Цей матеріал має бути легеням, практичним, добре виглядати, простим в укладанні і, звичайно ж, не дуже дорогим.
Из сучасних покрівельних матеріалів всі ці вимоги більшою мірою задовольняє металочерепиця. Вона стає заміною широко використовуваного раніше у нас шиферу. Зараз шифер (азбоцементні листи) практично не застосовують із-за його шкоди для здоров’я.
Металочерепиця відрізняється досить привабливим престижним виглядом, її захисно-декоративне покриття має широку колірну гамму.
Черепицу з металу легко укладати. Бригада з 3 чоловік може накривати за день до 150 м2 крівлі. При ширині більше метра довжина аркуша черепиці може досягати 6-8 м-кодів, що забезпечує мінімальну кількість стиків і, отже, велику міцність і водонепроникність.
Металлочерепиця – це досить легкий матеріал. Вага одного квадратного метра металочерепиці – 4,5 кг (для порівняння, керамічна черепиця важить 38-40 кг/м2).

Останні новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: