today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація

Поділитись:

Набір пробників шампуней

Для вашої зручності, ми створили набір пробників шампунів в кількості 5 шт. по 30 мл. кожна. Рекомендуємо спробувати все шампуні і вибрати, ті що більше всіх підходять

122 грн

Опис

Набір пробників шампуней

Шампунь White Mandarin Цитрус, для тонких і ослаблених волосся

Ідеальний помічник очищення, зволоження сухих, тонких і ослаблених волосся, робить їх м’якими, живими і природно здоровими, надаючи їм природний сяючий блиск.

Шампунь White Mandarin Яєчний для сухих і ослабленого волосся

Масло яєчне, що входить до складу шампуню Яєчного, забезпечує тривалий пом’якшувальний, зволожуючий і регенеруючий ефект. Воно містить величезну кількість необхідних для волосся поживних елементів, які знаходяться в легко засвоюваній волоссям та шкірою голови формі, сприяючи продовженню життя волоса і відновлення його поверхні по всій довжині.

Шампунь White Mandarin Сакська глина для жирного волосся
Завдяки віджиманню з Сакської грязі, шампунь насичує волосся мінеральними солями, мікроелементами і біологічно активними речовинами. Відновлює пошкоджене волосся, усуває лупу. При регулярному застосуванні запобігає утворенню сивини, відновлює природний колір волосся.

Шампунь White Mandarin Медовий, для всіх типів волосся
Завдяки меду, який містить велику кількість біоактивних речовин, шампунь забезпечить вашому волоссю збалансоване харчування, зміцнить структуру волосся і запобіжить втрату вологи.

Шампунь White Mandarin Цілющі трави, для всіх типів волосся
Допомагає відновити тонкі і пошкоджене волосся, перешкоджає випаданню волосся, збагачуючи їх вітамінами і мікроелементами, відновлює структуру волосся і зміцнює волосяну цибулину.

Інші пропозиції підприємства

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: