today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація

Поділитись:

Підводка-фломастер для очей – Flormar

Він має спеціальний наконечник, що дозволяє проводити бездоганну лінію, а водна основа засобу допомагає йому краще розподілятися на шкірі

179,99 грн

Зв'язок з продавцем

Опис

Пам’ятаєте, як ви любили в дитинстві малювати фломастерами? Цей зручний інструмент дозволяв легко проводити лінію потрібної товщини, не вимагав заточування й вирізнявся яскравістю й насиченістю кольору. Тепер ви можете замість малюнка на папері створити свій ідеальний макіяж, адже фахівці відомої турецької компанії, виробника якісної косметики, придумали унікальну підводку-фломастер для очей.

Він має спеціальний наконечник, що дозволяє проводити бездоганну лінію, а водна основа засобу допомагає йому краще розподілятися на шкірі, при цьому досить швидко висихаючи й не розтікаючись. Насичений вугільно-чорний колір надасть вашим очам незвичайної виразності, а погляду – драматичної глибини. Особливо доречним буде використання Flormar Eyeliner Pen для вечірнього макіяжу в стилі smoky eyes.

Спосіб застосування: почніть проводити лінію від внутрішнього кутика ока до зовнішнього так, щоб пензлик йшов точно вздовж основи вій.

Останні новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: