today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація

Поділитись:

Універсальна антипаразитарна програма

За допомогою фітокомплексів, які входять у склад антипаразитарної програми чойс, людина позбавляється від більшості видів паразитів

1364 грн

Зв'язок з продавцем

Опис

  • Знищує і виводить з організму дорослих паразитів, їх личинки і яйця.
  • Очищає організм від токсинів і відходів життєдіяльності паразитів.
  • Рекомендована Інститутом педіатрії, акушерства і гінекології Академії медичних наук України дорослим і дітям.

За допомогою фітокомплексів, які входять у склад антипаразитарної програми чойс, людина позбавляється від більшості видів паразитів, включаючи одноклітинних (хламідій, мікоплазми та ін.), поширених у нашому регіоні, не завдаючи шкоди організму.

Від деяких видів паразитів можна позбутися відносно легко, і це зроблять фітокомплекси у перший місяць їх прийому. Але є види паразитів, і таких більшість, від яких позбавитися набагато складніше.

Для повного позбавлення від них важливо перервати цикл розмноження: яйце – личинка – дорослий паразит, а для цього необхідний час – 4 місяці, протягом якого організм необхідно очищувати від померлих та ослаблених паразитів і продуктів їх життєдіяльності.

 

З цією метою, крім універсального антипаразитарного фітокомплексу “Антипаразит”, до програми включені фітокомплекси, які стимулюють видільні функції тих органів і систем, в яких паразити зустрічаються найчастіше:

  • “Лівсейф” – очищує печінку і жовчний міхур;
  • “Брейкблок” – очищує тонкий і товстий кишечник;
  • “Санклін” – очищує сечовидільну систему;
  • “Клінхелп” – очищує кров і весь організм в цілому;
  • “Хитозан +” – потужний сорбент природного походження.

У період позбавлення від паразитів необхідно підвищувати імунітет. З цією метою в програму включений імунний фітокомплекс “Лайфгард”.

Боротьба з паразитами людини будується у трьох основних напрямках – знищити гельмінти, вивести їх з організму і побудувати захист на майбутнє. З допомогою нашої Антипаразитарної програми Ви зможете не лише успішно вирішити ці всі три завдання, але й укріпити послаблений присутністю гельмінтів організм, відновити запас поживних речовин і побудувати міцний захист, який не допустить повторної глистної інвазії.

 

Звертаю Вашу увагу на те, що фітокомплекс “Хитозан+” необхідно приймати за 1 годину (хоча б за 45 хв) до прийому їжі. Інші фітокомплекси – за 15 хв. до приймання їжі. Окрім цього, під час прийому фітокомплексів НЕОБХІДНО вживати не менше 2-х літрів чистої, якісної, не газованої ВОДИ, що сприятиме розрідженню стільця і кращому виведенню залишків паразитів із організму.

Інші пропозиції підприємства

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: