date_range

Дата  Время

Всі рубрики   

(050) 378 17 32
(099) 323 43 65

м. Луцьк, вул. Козакова, 4

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб Вихідний -
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

Натяжні стелі в Луцьку – Гарна хата

Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану консультацію наших фахівців, які допоможуть Вам підібрати оптимальні рішення для Вашого інтер'єру.

(050) 378 17 32
(099) 323 43 65

м. Луцьк, вул. Козакова, 4

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб Вихідний -
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

Опис

«Гарна хата» – це компанія, яка вже 19-й рік встановлює не просто натяжні стелі, а стелі з душею і професійними інструментами та якісними матеріалами.

З кожним роком компанія розвивається в ремонтно-будівельній сфері. А спеціалісти монтують не лише прямі стелі. Часто від замовників звучать питання не тільки про прямі стелі, але й про різнопланові натяжні стелі та складні конструкції.

Якщо у 2005 році, коли підприємство «Гарна хата» розпочинало свою справу, були модними кольорові глянцеві натяжні стелі й по периметру клеївся багет чи монтувалася вставка, то у 2021 році – білі натяжні стелі монтуються на тіньовий профіль ГХ1. До речі, це власна запатентована розробка компанії «Гарна хата».

ГХ1 – профіль нового покоління! До речі, чому новинка у світі натяжних стель називається ГХ1?

ГХ – це ініціали назви компанії «Гарна хата», а 1 – перший розроблений профіль. Завдання такого профілю полягає в тому, що при монтажі натяжних стель більше не потрібно до нього ні вставки, ні плінтуса. Можна клеїти LED-стрічку, і такий тіньовий профіль буде вже ширяючим.

Профіль ГХ1 оцінили майстри по усій Україні та Європі, він швидко став популярним серед професійних майстрів натяжних стель. Його особливістю є те, що він практичний в роботі: алюмінієвий і легко монтується, надає стелі сучасного вигляду.

Також компанія «Гарна хата» розробила профіль для натяжних стін, картин, як профіль сепарацію, світлову лінію – ГХ2. Тобто профіль багатозначний.

Точне втілення дизайнерського рішення у вигляді одно- або багаторівневої стелі будь-якої складності, монтуємо світлові лінії та магнітні трекові системи з різними світильниками.

Підводячи підсумки, варто відмітити, що майстри з монтажу «Гарна Хата» облаштують будь-яке приміщення натяжною стелею в бажаному для Вас кольорі (до 200 наявних кольорів). І навіть мають навики оздоби кімнату дворівневою стелею. Також можна замовити фотодрук чи зображення зоряного неба. І все це за доступною ціною!

«Гарна Хата»:

  • працює з найновішою будівельною технікою, котра забезпечить максимально надійне кріплення;
  • встановлює натяжні та багаторівневі стелі різних видів складності;
  • демонтує та повторно встановлює стелі;
  • використовує гарпунну систему кріплення (найнадійніша на загальносвітовому ринку).

Крім того, в компанії «Гарна хата» постійно діють різні акції та знижки. Монтаж буде здійснено за 1-2 дні

Фотогалерея

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

Ми на карті

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: