today

Дата  Время

supervisor_account Вхід Реєстрація
Кладка каменю

Кладка каменю

Кладка та облицювання декоративним, природним  каменем використовується скрзь протягом тисяч років

Контакти

м. Ковель

(099) 324 87 05
(067) 133 40 55

(063) 563 81 90

Опис

Кладка та облицювання декоративним, природним  каменем використовується скрзь протягом тисяч років. Вся історія людства тісно пов’язана з обробкою та використанням каменя.

Ми в своїх роботах використовуємо: граніт, доломіт, піщаник, мармур, галька, сланець  в обробці будинків і квартир, в декорі фасадів будинків, на пішохідних доріжках .

Виконуємо роботи кладки з каменю та обкладки каменем, а також : 

  • Розбивка цоколів
  • Заливка фундаментів під будинки та паркани
  • Накриття будинків
  • Встановлення парканів (камінь, блок, цегла)
  • Зведення цоколів з бутового каменю (сходи, тераси)
  • Облицювання цоколів та парканів з природнього каменю

Кладка з природного каменю часто вимагає підбору і сортування каменя, а кладка з булижника може потребувати щей дроблення. На лицьову сторону кладки, якщо кладка з булижника, бажано виводити камені лицьовою неколотой стороною.

Для кладки з природного каменю краще підходять більш плоскі брили. Камені в кладці повинні знаходитися в тому ж положенні, в якому вони знаходилися в природі. Визначити це положення можна по шарах, які мають багато видів природних каменів.

Шарувате каміння не можна укладати на ребро, їх слід розташовувати в кладці з горизонтальною орієнтацією шарів. При кладці з коленого природного каменя, швам намагаються надати переважне горизонтальне розташування, що добре підкреслює структуру природного каменю.

Класична кладка

“Класична” кладка, виконана з підібраного тесаного або колотого каменю. Така кладка проста у виконанні, швидко кладеться, але вимагає великих підготовчих робіт – тесанням каменів. Якщо камінь куплений колотим, то така проблема не стоїть.

Кладка з булижника

Кладка з булижника виконується без підготовчих робіт, але вимагає терпіння і часу для підбору каменів, акуратного заповнення порожнин і обробки швів. Кладка з булижника найчастіше використовується для декоративної або підтримки грунту на ділянках зі складним рельєфом, цокольної частини зборів, будівель і т.д.

Мозаїчна кладка

У мозаїчної кладці немає певної орієнтації каменів і швів. Для мозаїчної кладки камені заздалегідь підбирають за формою і ретельно укладають, намагаючись дотримуватися постійну товщину шва. Така кладка вимагає багато часу для підбору каменів.

Комбінована кладка

Кладка з природного каменю може бути скомбінована з кладкою з цеглини або бетонною стіною. При цьому кам’яна кладка повинна бути пов’язана з цегляною, за допомогою зв’язуючих рядів – цегли перев’язки. У бетонної або цегляної стіни можуть бути встановлені закладні деталі (шматки арматури, дріт, металеві штирі), інші кінці яких замуровували в кам’яну кладку. Така кладка може служити гарним архітектурним рішенням при зведенні цоколя будівлі.

Поєднання кладок

Поєднання кладок часто використовується в різних архітектурних рішеннях при будівництві приватних будинків і котеджів.

Оброблення швів

Шви, за винятком швів при кладці кругляків, рекомендується робити товщиною від 20 до 30 мм. По всій кладці потрібно прагнути дотримуватися однакової товщини шва. Шви слід ретельно обробити. У кожному другому або третьому ряду кладки необхідно передбачити перев’язку на ширину 100 – 120 мм.

Для збільшення міцності кладки всередину кладки можна покласти арматуру з м’якого дроту діаметром 4 – 10 мм.

Деталі за телефонами (099)3248705 (067)1334055 ; (063)5338190 (viber).

Фотогалерея

Ми на карті

Останні новини

Онлайн вітрина

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: