date_range

Дата  Время

Всі рубрики   

(099) 324 87 05
(067) 133 40 55

Волинська область

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб Вихідний -
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

Кладка каменю

Виконуємо роботи кладки з каменю та обкладки каменем

(099) 324 87 05
(067) 133 40 55

Волинська область

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб Вихідний -
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

Опис

Кладка та облицювання декоративним, природним  каменем використовується скрзь протягом тисяч років. Вся історія людства тісно пов’язана з обробкою та використанням каменя.

Ми в своїх роботах використовуємо: граніт, доломіт, піщаник, мармур, галька, сланець  в обробці будинків і квартир, в декорі фасадів будинків, на пішохідних доріжках .

Виконуємо роботи кладки з каменю та обкладки каменем, а також : 

  • Розбивка цоколів
  • Заливка фундаментів під будинки та паркани
  • Накриття будинків
  • Встановлення парканів (камінь, блок, цегла)
  • Зведення цоколів з бутового каменю (сходи, тераси)
  • Облицювання цоколів та парканів з природнього каменю

Кладка з природного каменю часто вимагає підбору і сортування каменя, а кладка з булижника може потребувати щей дроблення. На лицьову сторону кладки, якщо кладка з булижника, бажано виводити камені лицьовою неколотой стороною.

Для кладки з природного каменю краще підходять більш плоскі брили. Камені в кладці повинні знаходитися в тому ж положенні, в якому вони знаходилися в природі. Визначити це положення можна по шарах, які мають багато видів природних каменів.

Шарувате каміння не можна укладати на ребро, їх слід розташовувати в кладці з горизонтальною орієнтацією шарів. При кладці з коленого природного каменя, швам намагаються надати переважне горизонтальне розташування, що добре підкреслює структуру природного каменю.

Класична кладка

“Класична” кладка, виконана з підібраного тесаного або колотого каменю. Така кладка проста у виконанні, швидко кладеться, але вимагає великих підготовчих робіт – тесанням каменів. Якщо камінь куплений колотим, то така проблема не стоїть.

Кладка з булижника

Кладка з булижника виконується без підготовчих робіт, але вимагає терпіння і часу для підбору каменів, акуратного заповнення порожнин і обробки швів. Кладка з булижника найчастіше використовується для декоративної або підтримки грунту на ділянках зі складним рельєфом, цокольної частини зборів, будівель і т.д.

Мозаїчна кладка

У мозаїчної кладці немає певної орієнтації каменів і швів. Для мозаїчної кладки камені заздалегідь підбирають за формою і ретельно укладають, намагаючись дотримуватися постійну товщину шва. Така кладка вимагає багато часу для підбору каменів.

Комбінована кладка

Кладка з природного каменю може бути скомбінована з кладкою з цеглини або бетонною стіною. При цьому кам’яна кладка повинна бути пов’язана з цегляною, за допомогою зв’язуючих рядів – цегли перев’язки. У бетонної або цегляної стіни можуть бути встановлені закладні деталі (шматки арматури, дріт, металеві штирі), інші кінці яких замуровували в кам’яну кладку. Така кладка може служити гарним архітектурним рішенням при зведенні цоколя будівлі.

Поєднання кладок

Поєднання кладок часто використовується в різних архітектурних рішеннях при будівництві приватних будинків і котеджів.

Оброблення швів

Шви, за винятком швів при кладці кругляків, рекомендується робити товщиною від 20 до 30 мм. По всій кладці потрібно прагнути дотримуватися однакової товщини шва. Шви слід ретельно обробити. У кожному другому або третьому ряду кладки необхідно передбачити перев’язку на ширину 100 – 120 мм.

Для збільшення міцності кладки всередину кладки можна покласти арматуру з м’якого дроту діаметром 4 – 10 мм.

Деталі за телефонами (099)3248705(067)1334055 ; (063)5338190 (viber).

Фотогалерея

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

Ми на карті

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: