date_range

Дата  Время

Всі рубрики   

(066) 291 68 58
(066) 291 68 58
(063) 581 80 21

м. Луцьк

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб Вихідний -
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

Виготовлення та продаж пиломатеріалів – ФОП Максимчук Ю.

Якщо у Вас обмежений бюджет - ми зорієнтуємо Вас, як заощадити; якщо Вам потрібен ексклюзив - ми знайдемо, чим Вас здивувати.

(066) 291 68 58
(066) 291 68 58
(063) 581 80 21

м. Луцьк

День Години Перерва
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Без перерви
Сб Вихідний -
Нд Вихідний -

Поділитись в соцмережах:

Опис

Вибір оздоблювальних матеріалів сьогодні надзвичайно великий і різноманітний. Сучасні виробники у великому асортименті пропонують споживачеві різні види матеріалів із пластику, металу, штучного каменю та багато інших. Однак попит на натуральну деревину ніколи не спадав. Цей вид матеріалу, як і завжди, є дуже популярним.

Для прикладу, дерев’яні крокви – це необхідний матеріал, що використовується при монтажі дахів будинків. Основною функцією крокв є утримання навантаження від ваги всієї покрівлі. При їх виготовленні за бажанням клієнта або через особливості технічного завдання, використовуються колоди та пластини, а також бруси та дошки. Дерев’яні крокви для вашого даху повинні бути ідеальними, що забезпечить довговічність та надійність. Важливим етапом підготовчих робіт при виготовленні крокв є підбір матеріалів. Наші клієнти абсолютно різні – одні хочуть зробити дешеві крокви, інші роблять ставку на якість. Ми готові надати професійну консультацію з питань правильного підбору довговічних матеріалів та розрахувати вартість замовлення в залежності від розміру партії крокв та використовуваного матеріалу.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте такі переваги:

  • помірні ціни;
  • екологічність;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • можливість замовити пиломатеріали за індивідуальним розміром;
  • можливі знижки оптовим покупцям;
  • приємний сервіс;
  • професійність.

Ми розрахуємо все за Вашим індивідуальним завданням і запропонуємо оптимальний варіант конструкції в залежності від архітектури будівлі, положення несучих стін, кутів нахилу даху, типу покрівельного матеріалу.

Якщо у Вас обмежений бюджет – ми зорієнтуємо Вас, як заощадити; якщо Вам потрібен ексклюзив – ми знайдемо, чим Вас здивувати.

Чекаємо на Ваші замовлення!

Фотогалерея

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

Ми на карті

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: