date_range

Дата  Время

Інформаційний онлайн-довідник бізнесу Волині

access_time15.12.2020

Хто не отримає 8 тисяч від держави: можливі причини відмови

Хто не отримає 8 тисяч від держави: можливі причини відмови

На сторінці щоденної газети, видання центральних органів виконавчої влади України, “Урядового кур’єр” у соціальній мережі Facebook з’явилася інформація про порядок надання допомоги у разі втрати доходів у період карантину.

Одноразову матеріальну допомогу від держави можуть отримати і наймані працівники, і ФОП, у разі, якщо підприємство та їх робота, обмежуються на період карантину.

Однак для цього буде потрібно відкритий банківський рахунок в банку за стандартом IBAN, підключення до порталу “Дія” і подача відповідної заяви до 21 грудня 2020 року включно. Основним критерієм при заповненні виступає правильно зазначений КВЕД підприємства, зазначений першим у відомостях з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП та громадських формувань. І в разі виявлення невірних даних, передбачається повернення 8 тисяч гривень.

Одноразову матеріальну допомогу від держави не зможуть отримати наймані працівники, які пов’язані з підприємством, що не нараховує ЄСВ на загальнообов’язкове соціальне страхування за третій квартал 2020 року; особи, які працюють у суб’єкта господарювання, основний вид економічної діяльності якого не відносився до переліку цих видів на 31 жовтня 2020 року; люди, які мають середній рівень заробітку на рівні понад 30 тисяч гривень на місяць.

А також не зможе отримати кошти ФОП, державна реєстрація яких становить менше трьох місяців; особа, яка працює на підприємство, основний вид економічної діяльності якого не перебуває у зазначеному списку на 31.10.2020; і якщо ЄСВ сплачено менш, ніж за три місяці в нинішньому році, і підприємець одночасно є найманим працівником.

Міністерство соціальної політики України опублікувало пост, на який потрібно звернути увагу ФОП І та ІІ групи, адже 15 грудня є останнім днем для подання заяви на отримання виплати допомоги на дітей до 10 років. Під час першого звернення слід подати заяву та необхідні документи до 15.12.2020 року. Тим же особам, які отримували допомогу на дітей у травні-серпні нинішнього року, нову заяву та необхідні документи подавати не потрібно — її виплату продовжено.

Джерело: “Знай”

Актуальні новини Луцька та Волині у Instagram, підписуйтесь аби бути в курсі подій

Бажаєте запропонувати або знайти необхідний товар чи послугу? Долучайтесь до Viber-спільноти Онлайн-ринок Волині - тільки актуальні пропозиції області в одному чаті!

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: