date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time18.05.2023

Які соки корисні дітям?

Які соки корисні дітям?

Всі мами знають, що певна кількість вітамінів потрапляє в дитячий організм разом з смачними соками. Соки дуже корисні для дітей, та й п’ють їх малюки з превеликим задоволенням. Щоб соки приносили тільки користь дитині, врахуй деякі правила годування, оскільки дитячий організм вимагає особливої ​​дозування цього напою. 

Свіжо вичавлені соки

Привчати малюка до соків потрібно поступово, даючи спочатку по чайній ложечці, а потім довівши кількість напою до100 грам в день. Це і буде добовою нормою для дитини у віці 1-2 років.

Соки потрібно розбавляти водою. Концентрований напій може нашкодити ніжним стінкам дитячого шлунка. Сік у чистому вигляді занадто швидко мине шлунок і потрапляє в кишечник, що дає додаткове навантаження на травний тракт малюків.

Якщо є можливість – давай дитині не магазинні соки, а свіжо вичавлені. В ідеалі продукти для фрешу повинні бути вирощені в бабусиному городі, а в момент приготування на кухні повинна бути стерильна чистота щоб уникнути попадання бактерій в продукт.

Промислові соки теж корисні вашому маляті. Тільки при їх покупці уважно читай етикетку: там має бути вказаний склад напою і вік дитини,для якого рекомендований даний сік. Уважно дивися термін придатності продукту,а також дотримуйся умови його зберігання.

Соки і здоров’я дитини

Якщо у Вашої дитини є деякі проблеми зі здоров’ям, соки можуть дещо підкоригувати ситуацію. Також є типи соків, протипоказаних в тому чи іншому випадку. Отже:

підвищити гемоглобін допоможуть соки, багаті вітаміном С: морквяний, томатний,капустяний, гранатовий, сік ківі;

знизити гіперактивність можуть персиковий, абрикосовий, гарбузовий,буряковий, сливовий. Давати такі соки слід перед сном;

боротися із застудою допоможуть апельсиновий, грейпфрутовий, овочеві соки;

поліпшити роботу серця здатні такі соки: яблучний, грушевий, гранатовий, виноградний, томатний, буряковий;

проблеми з травленням вирішать гранатовий, грушевий, гарбузовий і персиковий соки;

при відсутності апетиту давай дитині яблучний, брусничний, гранатовий або морквяний соки;

для зміцнення імунітету хороші моркв’яний, гарбузовий, буряковий, смородиновий і огірковий соки.

Дуже обережно потрібно давати цитрусові соки, і уважно стежити за реакцією на них дитячого організму. Також слід проконсультуватися з педіатром з приводу сокового меню, якщо хтось із батьків страждає харчовою алергією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: