date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time15.06.2023

Переваги пральної машинки з сушкою

Переваги пральної машинки з сушкою

Пральні машини з сушкою є в продажу вже досить давно, проте багато господинь із застереженням дивляться на подібну техніку. Але такі моделі машинок насправді мають багато переваг перед звичайними.

Переваги сушки

Кожна господиня знає, наскільки довго може сушитися одяг на вулиці, навіть після ретельного викручування. А в туманну і сиру погоду речі можуть не просихати цілодобово. Це не тільки створює незручності, але і може бути небезпечним. На сирому одязі може з’явитися грибок, який заподіює величезної шкоди здоров’ю. А швидка сушка повітрям в машинці дозволяє позбавляти одяг від вологи незалежно від того, що діється за вікном.

Деякі господині не хочуть купувати машинки з сушінням, вважаючи, що вони будуть сильно м’яти речі. Але так відбувалося тільки в барабанах застарілих моделей. А в нинішніх пристроях передбачена функція прасування, тому речі після просушування будуть виглядати дуже акуратно.

сушка

Проживання в будинку і догляд

Сьогодні є багато вбудованих в меблі моделей машинок з сушками, тому при бажанні ви завжди зможете купити зручний в установці пристрій, який не буде займати багато місця. Якщо місця у вашому будинку достатньо, то купуйте звичайну модель. Якщо у вас велика сім’я і вдома є маленькі діти, то вам точно стане в нагоді машинка з великим завантаженням для прання та сушіння. Місткість деяких моделей може перевищувати 10 кг для прання та 6 кг для сушіння, чого вам буде цілком достатньо. Жителям міських квартир до душі вузькі моделі, які, стоячи під стіною, не створюватимуть особливих незручностей.

пральна машина

Догляд за моделями з сушінням трохи складніший, ніж за традиційними. Однак складність ця зовсім не є критичною, оскільки вам просто доведеться час від часу чистити один додатковий фільтр — повітряний. Так що часу по догляду за такою технікою піде не набагато більше.

Машинка з сушінням

Машинка з сушінням — ідеальний варіант для сімей з маленькими дітьми

Така машинка стане справжньою знахідкою для молодих батьків. Адже дитячі речі доводиться прати мало не кожен день, і часом для одночасного сушіння всього одягу на балконі просто не вистачає місця. Крім того, при швидкій сушці в барабані знижується ризик розвитку в білизні хвороботворних бактерій, що вкрай важливо для дитячого здоров’я.

Джерело: Велика Епоха

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: