date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time10.07.2019

ПриватБанк запустив довгоочікувану послугу: отримайте, не виходячи з дому

ПриватБанк запустив довгоочікувану послугу: отримайте, не виходячи з дому

Державний банк “ПриватБанк” вводить нову послугу. Тепер клієнти фінустанови можуть отримати нову картку, не відвідуючи відділення банку. Про це повідомили представники Міністерства фінансів України. Все це стало можливим завдяки мобільному додатку “Приват24”.

У ПриватБанку запустили послугу миттєвого оформлення віртуальної банківської карти в Приват24. Відзначається, що на відміну від Інтернет-карти, віртуальна карта є повноцінною міжнародної банківської картою. За даними джерела, такою картою  можна буде спокійно розраховуватися в магазинах, а також знімати готівку, купувати квитки і отримувати банківські послуги.

Для того, щоб оформити віртуальну карту необхідно зайти в beta-версію мобільного додатку “Приват24”, далі зайти через меню в рубрику “Гаманець” після “Додати карту”. У меню карти можна отримати реквізити та ПІН-код – вони прийдуть клієнту на фінансовий номер телефону закріплений раніше в основних налаштуваннях. Для оплати товарів у магазинах та закладах карту потрібно додати у віртуальний гаманець Apple Pay або Google Pay.

 Банк “Приватбанк” також зазначив, що випускає у віртуальному вигляді як дебетові Картки для виплат, так і карти “Універсальна” з можливістю встановлення кредитного ліміту. Крім того, віртуальну карту можна оформити в іноземній валюті. Тарифи на віртуальні карти ідентичні тарифами на звичайні пластикові картки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: