Тонізуючи маски для шкіри. Робимо власноруч з продуктів які знайдуться на кухні
Ці маски допоможуть швидко вирішити найпоширеніші проблеми зі шкірою.
Усі необхідні продукти зазвичай знайдуться у вас на кухні!
Від прищів
Зробіть пюре з банана й меду, змішавши їх у рівних пропорціях. Нанесіть на обличчя: цинк і вітамін С у складі маски усувають запалення й зменшують почервоніння, відлущують зайве й повертають шкірі здоров’я.
Від судинних зірочок
Натріть на тертці картоплину й додайте мелені вівсяні пластівці. Наносіть щодня на проблемні ділянки на 10-15 хв. Судинні зірочки стануть менш помітними.
Для тонусу
Підбадьорити клітини шкіри, покращити мікроциркуляцію і підживити шкіру протеїнами допоможе білкова маска: збийте міксером у тугу піну 1 білок і нанесіть на шкіру. Через 10 хв. змийте. За регулярного застосування шкіра стане більш пружною.
Для захисту
Щоб зміцнити бар’єрну функцію шкіри, допомогти їй краще протистояти стресу й несприятливій екології, раз на тиждень робіть маску зі столової ложки теплої оливкової олії, одного жовтка й ложки будь-якого натурального фруктового соку.
Від лущення
Якщо шкіра обвітрена, допоможе маска з жирного сиру, морквяного соку й молока: змішайте їх у рівних пропорціях і потримайте на шкірі 15 хв.
Для очищення
М’який пілинг для сухої й чутливої шкіри: змішайте по 1 ст. л. манної крупи й мелених вівсяних пластівців, додайте 2 ч. л. сметани, 1 ч. л. оливкової олії і яєчний жовток. Нанесіть на шкіру й залишіть до напіввисихання. Потім акуратно зберіть маску з обличчя обережними рухами. Дуже делікатне й ефективне очищення.
Від зморшок
Щоб шкіра довше залишалася еластичною і молодою, робіть маску зі сметани й куркуми: 0,5 ч. л. спеції змішайте із 2 ст. л. сметани й нанесіть на обличчя на 10 хв. перед сном.
Від жирного блиску
Жирна й комбінована шкіра буде менше блищати, якщо вранці ви робитимете маску з квасолі. Замочіть білу або строкату квасолю на ніч, а вранці зробіть пюре, додайте 1 ст. л. оливкової олії і 1 ч. л. лимонного соку. Нанесіть товстим шаром на обличчя і тримайте 15 хв.
Читати також:
Чому не можна часто їсти банани: користь і потенційні ризики
access_time16.05.2024Все, що потрібно знати про цеглу: Види, переваги та застосування
access_time6.05.2024Омлет зі шпинатом та фетою
access_time6.05.2024
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: