date_range

Дата  Время

Працюймо разом, щоб підтримати країну

access_time19.08.2021

В Україні вперше за рік подешевшала соняшникова олія

В Україні вперше за рік подешевшала соняшникова олія

Починаючи з червня поточного року, вперше за весь поточний маркетинговий рік спостерігається зниження відпускних цін на олію.

 Споживчі ціни на соняшникову олію в липні поточного року (відносно червня поточного року) знизилися на 0,34%. Дефіциту соняшникової олії не спостерігається. Про це повідомляє асоціація Укроліяпром.

“За даними Держстату, починаючи з червня поточного року, вперше за весь поточний маркетинговий рік спостерігається зниження відпускних цін на олію соняшникову її виробниками”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в порівнянні з травнем поточного року відпускні ціни підприємств на олію соняшникову нерафіновану знизилися на 3,1%, рафінована – на 5,5%. У липні поточного року відпускні ціни підприємств знизилися (проти травня) на олію соняшникову нерафіновану – на 4,2%, рафінована – на 9,2%. Проти червня поточного року відпускні ціни підприємств знизилися на олію нерафіновану – на 1,2%, рафінована – на 4,0%.

Індекс споживчих цін поточного року на олію соняшникову (до попереднього місяця) склав 99,3%. Така тенденція спостерігається вперше за весь 2020/21 маркетинговий рік.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: